Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a fiatok emiatt börtönbe kerülne?

Figyelt kérdés
18 életévét alig betöltött személy sérelmére elkövetett nemierőszak, jogerős a vád, halmozotti büntetésként 9 év 6 hónap letöltendő börtönbüntetést kapna?
2022. szept. 15. 10:23
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
2%
most olvastam a 18. hsz-t, ez sokat tesz hozzá az egészhez. Az már eleve fura, hogy ezt a többi bűncselekményt is "végignézi" az anyja. Lehet, ő sem tiszta teljesen. Sőt, biztos. Valami bűzlik az egészben.
2022. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
58%

Nem bocsátanám meg soha, és innentől kezdve nem lenne a gyerekem.


Velem is erőszakoskodtak - szerencsére nem tudták befejezni, de már az amit "előtte" tettek, is épp elég trauma volt.


Ő súlyosan bántalmazott egy nőt. Ennyi a lényeg.

2022. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
60%

vagy párkapcsolatban történt a konszenzus nélküli cselekmény ami ugyan erőszak persze de nem ugyanaz mégsem - nem tudom, nekem határozottan erőszaknak tűnt, amikor az egykori barátom enyhén itasan hazajőve hasra nyomott az ágyon, és megdgott.


Neki nagyon jó volt, az tény, mert olyan gyorsan sem állt még neki, mint akkor.

Miért? Mert élvezte, hogy nem akarom, könyörgök neki, hogy ne tegye, sírok, mert kvára fájt, és örülhetek amiért "csak" hüvelyi erőszak történt, mert eredetileg sggbe akarta.


De ha neked ez más, minthogyha az utcán kap el egy ismeretlen, csak sajnálni tudlak. :(

2022. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
22%
Undorító ez az ország, hogy ilyenért 9 évet kap valaki. Elképesztő. Ezért egy nem Balkáni országban, életfogytiglant kapna, vagy halálbüntetést. Amerikában már csak a jogsi nélküli cserbenhagyásos gázolás minimum 15 20 év lenne.
2022. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
42%
Ha ez igaz lenne, nem bocsátanék meg neki, elfordulnék tőle.
2022. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 Kései Sirató ***** válasza:
77%

Én azt gondolnám, hogy a börtönnel pontosan azt kapja, amit érdemel.

egyáltalán nem fordulnék el tőle, de kemény szavakkal illetném, hogy szégyellje magát és bíznék abban, hogy lesz ideje újragondolni az életét és megváltozik.

2022. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
63%

Én nekem nincs gyerekem, ösztönből azt mondom, hogy kitagadnám, de aztán már nem vagyok benne biztos. Tudod, a szülői szeretetre nem véletlenül mondják, hogy határtalan.


Meg nem tudhatod, hogy az anyjának hogy adta elő. Lehet, hogy úgy, hogy te vagy a gonosz, aki lecsukatja a fiát. És anyaként könnyebb elhinni, hogy a fiamat börtönbe akarja juttatni egy k.,urva, minthogy a fiam megerőszakolta a k.urvát.


Félre ne érts, nem vonom kétsegbe az általad előadottakat.

2022. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
29%
". Tudod, a szülői szeretetre nem véletlenül mondják, hogy határtalan." Ez csak egy hangzatos, üres szólam, köze nincs a valósághoz.
2022. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
68%
az milyen kategória, hogy "18 életévét ALIG betöltött személy"?!
2022. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
28%
Keveselném a 9 év 6 hónapot, amennyiben tényleg bűnös lenne. De ilyan szar embert soha életembe nem nevelnék.
2022. szept. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!