Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, erről őszintén mi a...

Anyukák, erről őszintén mi a véleményetek? Tennétek valami?

Figyelt kérdés
Szóval a fiam végzős, és a reggelünk kicsit kapkodós lett. De vinnie kellett az iskolába pénzt a szalagavató jegyre, és kérdeztem, hogy hova tegyem hogy ne hagyja el (azért nem szeretném, hogy 28.000 Ft-ot csak úgy el hagyjon), mondta, hogy légyszi tegyem be a pénztárcájába, ami itt-ott van a táskájában. Nem szoktam a gyerekeim privát cuccában turkálni, de most ő kért meg. Szóval a pénztárcája hátsó zsebében, tudjátok az a hosszú a papírpénznek, ott volt kettő gumi óvszer. A férjem még olyan 13-14 évesen felvilágosította, de nem kapott tőle gumit, amit így tartogatna, szóval szerintem magának vette. Akkor ott gyorsan intéztem a dolgaimat, de utána vezetés közben ezen gondolkoztam, hogy rá kellene-e kérdeznem. Mármint hogy randizgat-e valakivel, vagy barátnő esetleg. És ha így van, megnyugtat, hogy ha esetleg szeretkeznek is, azt felelőség teljesen csinálják, és nem lesznek betegek, vagy a lány terhes. De akkor is, nem tudtam, hogy ő szexuális életet él. Vagy ha pl megkérdezem, akkor lehet kínos lenne neki, mert mondjuk csak azért van nála, hogy hátha egy randi jól sikerül, és akkor felkészült legyen. A férjemet kérdeztem, de annyit mondott, hogy “hagyd rá, nem is biztos, hogy szexel”. Itt főleg fiús anyák válasza érdekelne, hogy volt-e ilyen és mit csináltak, vagy mit csinálnának. Valamint férfiak válasza is érdekelne, hogy ennyi idősen ők miért hordtak maguknál gumi óvszert.

2022. szept. 16. 16:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%
Nem hinném, hogy ez említést érdemlő dolog.
2022. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem tennék semmit. Amúgy nekem lányom van és 16 éves korától hordott magával óvszert, amit én vettem neki
2022. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Ha végzős, akkor 17-18 éves.Persze hogy szexel.Ne kérdezz rá,örülj,hogy felelősségteljes.Nagyon ciki lenne neki szerintem.
2022. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Már megint te? Nem volt elég a legutóbbi óvszeres kérdés?
2022. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
17-19 éves gyerek esetében totálisan semmi megrökönyödést és gyötrődést nem tartanék szükségesnek ezügyben.....
2022. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
98%

Fiús anyuka vagyok, én nem szólnék semmit. Kínos lenne, és még kevésbé érezne utána késztetést bármit megbeszélni.

Egyrészt tényleg nem biztos, hogy szexel is, simán lehet tartalék. Ha meg szexel, hát tényleg örülj neki, hogy gondol erre.

2022. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%
A legvalószínűbb, az hogy már minimum akad kalandja hébe-hóba. Az is lehet, hogy van egy lány, akivel rendszeresen szexel. Szerintem se kérdezz rá. A nagykamasz fiúk nem az édesanyjukkal szeretik ezt megbeszélni, bármennyire is bizalmas az anya-fiú viszony. Majd be fogja mutatni azt a lányt, akibe szerelmes lesz.
2022. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%

17-18 éves fiútól mit vártál? Hogy majd csak az esküvő után?


És ne hozd szóba, csak kínos lenne

2022. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
Ez megint ugyanaz a kérdező, akinek a felesége két teli óvszert talált a fia szobájában a kukában???
2022. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
oooops, a 4-es már megelőzött! :)
2022. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!