Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszom apámra?(De...

Jogosan haragszom apámra?(De kérlek benneteket,hogy bántó megjegyzéseket ne írjatok)

Figyelt kérdés

Na szóval apám 2 éves koromba lelépet(anyám nem 16 volt mikor apám lelépet hanem 25,23 évesen szült apám meg 27, mielőtt bárki írni hogy tinédzser volt). Mikor majd nem 18 lettem felkereset. Köpni nyelni nem tudtam. Előtte próbáltam akkor nem akart velem találkozni. Mondta hogy találkozhatnánk én abba bele ment de mondták anyáék hogy ne mert csak csalódni fogok. Fel mentem hozzá pestre. Na én arra számítottam hogy csak mi 2 leszünk. Hát nem. Ott volt az új családja. A lány kb 10 éves lehetet a csaj 34. Elmentünk éterembe. Beszélgetünk azt kiderült hogy az apám tök más sztorit adott elő a csajnak hogy ő támogatod meg hogy én nem akartam vele találkozni. Fel álltam és mondtam a magamét hogy mi az hogy kerestél ? 18 évig le se sz@rtál!Csináltál egy másik családot. Ennek a gyereknek tudtál az apja lenni nekem nem? Azt én voltam a bunkó szerinte

18/L



2022. szept. 22. 21:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen igazad van pedig. Jogosan haragszol rá.
2022. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Psycho ***** válasza:
88%

Szerintem teljesen jogosan haragszol rá. Szerintem az már önmagában elítélendő, ha egy szülő otthagyja a családját és lelép (bár a körülményeket nyilván nem ismerem).


Jól tetted, hogy kiadtad a haragod. Lehet, hogy "bunkó" módon kikeltél magadból, de azt hiszem elég erős alapot adott erre a fickó. Ha most van egy kis bűntudatod emiatt, az normális, de majd elmúlik idővel.


Megtetted amit lehetett, sőt, még annál többet is. Megadtad neki az esélyt. Nem élt vele. Egye meg, amit főzött.

2022. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon helyesen cselekedtél,mondjuk így szokott lenni hogy ilyenkor ők szoktak felhàborodni,de anyukádnak igaza volt,és mit mondott hogy elmondtad az igazságot?gondolom nem tetszett neki?
2022. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem bunkó voltál, inkább impulzív és kicsit tapintatlan ami teljesen érthető, ezt hozta ki belőled a helyzet és jogosan felháborított. Jól tetted hogy elmondtad az igazat. A helyes döntés az lenne, hogy apád nézzen szembe a ténnyel hogy elhagyta a lányát (téged) és nem volt apád 16 évig, megbánja és felajánlja hogy kárpótol ahogy tud, már csak anyagilag hisz ez 16 év elmaradt gyerektartási pénz ugye? Hogy a családja ehhez hogy áll hozzá az az ő dolguk. Bármi történjék, neked nem kötelességed jó képet vágni semmihez.
2022. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen gazad van engem is elhagyott apám
2022. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Jogosan.
2022. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Minden jogod megvan hozzá. Teljesen átérzem, az én apám kis különbséggel majdnem ugyanez. A másik gyerekét, vagyis az egyetlent, mert én nem vagyok az, szereti, felnevelte, ő a lánya, én meg nem.

Nem haragszom, főleg nem hiányzik, de mélységesen megvetem.

2022. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Abszolút igazad volt, valószínűleg tőlem ennél nyomdafestéket nem tűrőbbet kapott volna.
2022. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
83%
egyetértek az összes eddigi válaszolóval
2022. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Jogosan
2022. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!