Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszom apámra?(De...

Jogosan haragszom apámra?(De kérlek benneteket,hogy bántó megjegyzéseket ne írjatok)

Figyelt kérdés

Na szóval apám 2 éves koromba lelépet(anyám nem 16 volt mikor apám lelépet hanem 25,23 évesen szült apám meg 27, mielőtt bárki írni hogy tinédzser volt). Mikor majd nem 18 lettem felkereset. Köpni nyelni nem tudtam. Előtte próbáltam akkor nem akart velem találkozni. Mondta hogy találkozhatnánk én abba bele ment de mondták anyáék hogy ne mert csak csalódni fogok. Fel mentem hozzá pestre. Na én arra számítottam hogy csak mi 2 leszünk. Hát nem. Ott volt az új családja. A lány kb 10 éves lehetet a csaj 34. Elmentünk éterembe. Beszélgetünk azt kiderült hogy az apám tök más sztorit adott elő a csajnak hogy ő támogatod meg hogy én nem akartam vele találkozni. Fel álltam és mondtam a magamét hogy mi az hogy kerestél ? 18 évig le se sz@rtál!Csináltál egy másik családot. Ennek a gyereknek tudtál az apja lenni nekem nem? Azt én voltam a bunkó szerinte

18/L



2022. szept. 22. 21:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
15%
Ott volt az új nője is? Azt nem írtad. Mert akkor különösen jól tetted, hogy előtte mondtad el!
2022. szept. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%

Az éremnek két oldala van.

Hasonló helyzetbe vagyok mint te csak jóval idősebb.

Azt hogy elmondod mit érzel jogos de nem mindegy hogyan alpári módon te tudod de a saját magadat a beszédeddel lejáratod

Emellett a féltestvéred és apád feleségét nem ilyen szavakkal kell bántanod mivel lehet hogy apád felesége esetleg élettársa még nem is ismerte őt amikor lelèpett.Ösztönözni sem akarta hisz úgy tudta hogy te vagy az elútasító.

A féltestvéred meg végkèpp ártatlan.

Kébzeld mit érzett a szavaid álltal.

Az oké hogy elmondjuk a véleményünket de a biológiai szüleivel csak akkor találkozzon az ember ha meg tud ezért bocsájtani és esetleg valamít fel akar építeni ami már egyáltalán nem olyan lessz mint mikor felnevelik az embert.

Én így tettem.

Mindkét szülöm ahogy fogalmazol lelépett mindkettőnek elmondam hogy mit érzek.

Én örültem a féltestvéreimnek is

Nyilvánvaló volt számomra hogy nem állt meg az élet mikor leléptek mindketten tovább léptek és családjuk lett.Mielött találkoztam velük én ezt tudatósítottam magamba

Veled ellentétben apai nagyszüleim úgy neveltek hogy ezt valahogy belém is nevelték.

Ha neked ez ennyi JOGOS fájdalommal jár talán várnod kell az újboli találkozásra vagy semmi nem kötelező!

2022. szept. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudjuk a másik oldalt, hogy anyád tiltott e tőle!

Neked meg lehet beadta azt hogy apád nem keres.


Ha nem így van, akkor igazad van. Azt mobdjuk rohadtul utálom én is amikor az apuka új családját rá akarja erőltetni a lányára és nem érzi hogy azok neked senkik és senkid se.

Teljesen jogos hogy CSAK az apádra vagy kiváncsi a hozadékaikra nem.

2022. szept. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%
Jogosan, de azért egy nyelvtankönyvet vegyél már, mert durva, amit idehánytál.
2022. szept. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
60%

Jóllehe igazad volt, étteremben - nyilvános helyen - gáz jelenetet rendezni, mert a többi ember rhadtul nem kíváncsi a családi problémátokra.


Én enni megyek oda, nem pedig más vitáját hallgatni.

2022. szept. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
22%

Ugy gondolom nem Magyar órán vagyunk.

Itt inkább ép gondolatok alapján véleményt mondhatunk de senkinek nincs joga itélkezni a másik ember felett.

2022. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
34%

Mindenki egyből az apát támadja!


És ha a kérdezőt tiltotta az anyja a láthatástól? Ugyanis kicsi gyerek láthatása nem úgy van hogy csak úgy apuka elviszi. Azt csak az anya lakhekyén látogathatja amig pici.

Én már hallottam olyat hogy apa ment láthatásra anyuka nem engedte be. Vagy ajtót se nyitott. Majd ezután feljelentette apukát, mobdván nem jött a gyerekhez.

Meg még ki tudja mit adott be a kislánynak hogy az apja ilyen meg olyan. Ezt egy gyerek kénytelen elhinni.

Az anyák rohadt szemetek tudnak lenni néha.

2022. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!