Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámat részegen láttam?

Anyámat részegen láttam?

Figyelt kérdés
Pénteken este anyu elment bulizni a barátnőivel (nem fiatal, 47 éves) és annyira jól érezte magát, hogy berúgott. Úgy hozták haza, én fektettem le, de még itthon is akart inni és engem is invitált. Persze nem mentem bele... Apa nincs itthon, sosem láttam még így, szégyenli is magát, de ez nekem is rossz, most jön ki belőlem... Túlreagálom?

2022. szept. 25. 18:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Túl.
2022. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon túl.
2022. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Abszolút túlreagálod.
2022. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Túlreagálod, és lehet, hogy most úgy tűnik, hogy valaki 47 évesen már egy fél lábbal a sirban lévő őskövület, de nagyon nem és még ők is bőven szoktak bulizni, meg néha pijálni.
2022. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom nem rendszeresen csinálja ezt?
2022. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
12%
Nincs ebben semmi túlreagálás. Ennyi idős nőnek már bőven illene ismernie a saját határait és nem lépni át azokat, főleg anyaként.
2022. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem csinálta még soha. Annyi, hogy most stresszes időszak van mögötte és így adta ki magából. Egy kemény tanfolyamot végzett, lazított kicsit.
2022. szept. 25. 18:29
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha sosem csinálta,akkor meg ne lepödj meg ha kiütötte a pia,és semmi rosszat nem tett ö neki is jár a kikapcsolodás,ne piszkáld inkább mond meg neki hogy jól tette ő rá is rá fér a kikapcsolodás
2022. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

Tudom, hogy az eletkor relativ, gondolom te meg tini vagy, azert temeted mar anyadat 47 evesen, de nem. Nem oreg a bulizashoz, csinalja csak!


Ez az este igy alakult, gondolom nem heti 5 napot bulizik, kicsit legyel mar lazabb.

Tudom, hogy nehez ezt elkepzelni, de az ember azon kivul, hogy anya, meg szamtalan szerepben helytall. Tobbek kozott nő, feleseg, szerető, barat is. Nem csak anya, akinek a gyereken kivul nem lehet elete.

Es jar neki a kikapcsolodas.

2022. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, mennyi idős vagy, de egy kisebb gyereknek ez tényleg kellemetlen látvány lehet, meg nem rá kéne bízni, hogy ápolgassa, míg elalszik. Viszont minden joga megvan szórakozni és bulizni. Nem annyi az élete, hogy gyereket nevel.
2022. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!