Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Veletek is történt olyan,...

Veletek is történt olyan, hogy gyerekként a szüleitek nagyon megleckéztettek? Többi lent...

Figyelt kérdés
Nem fenyítésre gondolok, hanem arra, hogy mondjuk jól kitoltak veled, hogy megtanulj valamit, vagy hagyták hogy hülyeséget csinálj, és a saját kàrodon tanuld meg egy életre a leckét.

2022. szept. 27. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem. És ez elég durva lenne, hogyha direkt kitolnának velem. Az már más tészta, hogy "hagyják" hogy hülyeséget csináljak, és a saját káromon tanuljak meg dolgokat.
2022. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Épp eleget tanul mindenki a kárán leckéztetés nélkül is. Nem kell egy gyerekkel szerintem direkt görénykedni, csak hogy szokja
2022. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem emlékszem iylesmire.
2022. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem, inkább próbáltak megóvni a saját hülyeségemtől, de nem mindig sikerült.

N

2022. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen, történt. És az egész életemre kihatott. Narcisztikus szülők gyerekeként pokol felnőni, az egész életedet, jövődet, családi és baráti kapcsolataidat tönkreteheti...
2022. szept. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi, az előző vagyok. Most látom, félreértettem. Velem csak kitoltak, de nem tanultam belőle semmit. És a kár az enyém volt, egy életen át. Am 57 éves rokkant vagyok, hála a szüleimnek.
2022. szept. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

A haverom egy péntek esti buliban úgy berúgott hogy detoxba került. Ezután a szülei egy héten át minden nap elkisérték a suliba. Nagy tömeg szokott lenni a suliajtónál. Az apja ekkor jó hangosan odakiáltott a haveromnak. "Vigyázz magadra kisfiam! Este majd együtt megnézzük a bolondos dallamokat"

Kívülről nézve nagyon mókás volt de a haveromat még nem láttam ilyen vörösnek sohasem.

2022. szept. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Nagyszülőknél voltam nyáron vakációzni 1-2 hetet, nálunk voltak az ottani barátaim, kint játszottunk.

Szüleim egyszer csak jöttek értem, megmondták hogy azonnal küldjem haza a többieket.

Persze nekem nem annyira tetszett, kicsit talán panaszkodtam, ellenkeztem. Ezután hazazavarták ők a barátaimat, és mondták hogy amúgy ha csendben szót fogadtam volna és én elküldöm őket akkor maradhattam volna még egy napot a nagyszülőknél.


A mai napig nem értem.

2022. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Engem nagyon szerettek a szüleim.
2022. szept. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Engem megvert apa, ha hulye voltam. Es milyen igaza volt! Nem sok, de 1-2 huzasom volt, amiert ha nem pahol el, ma lehet, mar nem is volnek az elok soraban.
2022. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!