Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg apámat hogy...

Hogy győzzem meg apámat hogy szedje ki a garázsból a biciklim?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja kéregetem apámat hogy szedje ki a bicóm mert azzal akarok suliba menni nem mindennap majdnem egy 1km-t sétálni, de nem engedi. Hogy tudnám meggyőzni hogy mehessek vele?

2022. szept. 28. 17:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Hozd ki te magad.
2022. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Mi olyan megterhelő 1 km-ben gyalog?
2022. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Fogod a garázskulcsot, kinyitod a garázst és kihozod a biciklit.
2022. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
10 perc séta nem hiszem, hogy nagyon megerőltető lenne. Amúgy meg kihozod, probléma megoldva, nem kell megkérni senkit.
2022. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

1 km seta tizenevesen megerőltető?

OMG!

2022. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Mi az oka amiért nem akarja? Te miért nem tudod kivenni? Anyád miért nem segít?
2022. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Most mindenki ezen az 1 km-en fog rugózni... Miért gyalogolna, ha van biciklije? És ez miért fájna nektek annyira? Nem értem ezt a felháborodást. Úgy háborogtok, mintha legalábbis helikopterrel akarna 1km-t menni.
2022. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
40%

Szerintem jogosan nem engedi, mert biciklivel a legveszélyesebb közlekedni. Senki nem figyel rád, simán letúrnak, ráadásul megfelelő KRESZ ismeret és felszerelés hiányában balesetveszélyes.


És ilyen hidegben amúgy is nagyobb esély van a megfázásra


Mellesleg 17 vagyok, szóval nem csak a felnőttek gondolják így.

2022. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Na a gyakoris kötözködő brigád már le is csapott.

Kérdező mit mond faterod, miért nem veszi elő? Minek a bicikli, ha nem használhatod?

2022. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

Milyen hideg? Egyáltalán nincs hideg, szeptember van, ráadásul sokan télen is bicikliznek, ha nincs hó. Egészséges és jó szórakozás is. A kérdező esetében meg nehogy már napi kétszer egy km biciklizés miatt aggódjanak azon, hogy jaj megfázik.

Na meg akinek van biciklije, az általában ismeri a szabályokat, ha meg nem, akkor hamar meg lehet tanulni.

Nekem is fura, minek a bicikli, ha a garázsban áll? Nem csak suliba lehetne járni vele.

2022. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!