Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket nem aggasztana, ha...

Titeket nem aggasztana, ha túl sok fiúval/férfival venné körbe magát a 20 éves lányotok?

Figyelt kérdés

Láttam itt egy kérdést, amiben a kérdező kiírta, hogy a szülei folyton szóvá teszik neki, hogy nem beszélget az ellenkező nemmel, majd felsorolt egy csomó példát ennek a cáfolására. Lehet én vagyok a prűd, de nekem hirtelen soknak tűnt, hogy egyik estét X sráccal tölti, a másikat meg egy másikkal, közben meg más pasikkal is találkozgat kettesben, de egyik sem a párja ezek közül. Én lehet félreérteném a helyzetet szülőként.

Mit gondoltok? Ti hogy állnátok ehhez szülőként?


2022. okt. 18. 22:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
32%
Amíg nem lesz terhes valamelyiktől, tehát ésszel csinálják a dolgokat addig hadd csinálják, fiatal, ilyenkor kell élvezni az életet.
2022. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
13%
Kb alkalmi kapcsolatban van több férfival ennyit
2022. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
20%
Ki mit lát otthon.
2022. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
13%
Engem zavarna, hisz 20 évesen még tini, a felnőtté válás küszöbén, de ez a kor arról szól hogy tapasztaltunk,így nem szólnék bele
2022. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ. Ha csak keresgéli a megfelelőt, az oké. Ha ribbanckodik és mindegyikkel megdugatja magát, akkor gáz.
2022. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%

Az mióta ribiskedés, hogy van több partnere? El kéne már felejteni ezt már. Azért mert lány nem élvezheti az életet?

Akkor ribiskedne, ha úgy csinálná, hogy ezért fizetnének neki, amíg viszont simán élvezetből addig szíve joga, és elítélni sem kell ezért.

2022. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%

A találkozgat mit jelent? Alkalmi partnerei? Ha a fiúk is csak így tekintenek a dologra és nem eteti be őket, egyiknek sincs párja, akkor az ő dolguk, egy résztvevő se jár rosszul. Mindenkinek meg lehet a véleménye, de köze az érintetteken kívül senkinek sincs hozzá.

Ha pedig fiú barátai vannak, végképp nem értem, mi a probléma. Azért jó esetben egy ember nem azon az állati szinten van, hogyha ellenkező nemű fajtársat lát, egyből fafenntartást folytatna.

2022. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem a problémát, felnőtt emberekről beszélünk. Mindenki annyi és olyan nemű emberrel találkozgat, barátkozik, randizik, szexszel stb. amilyennek és amennyivel csak akar, amíg ez közös beleegyezésen alapszik. És teljesen mindegy, hogy nő vagy férfi az illető.
2022. okt. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
9%
Szexelhet kecskével is, ha akar, az ő szabad döntése. Sőt, akár még repülhet is, elvégre nincsenek rajtunk kívüli törvények a világon, hurrá, csodálatos modern ember!
2022. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Felnőtt ember, 20 éves korára a gyerekeddel kell, hogy legyél olyan kapcsolatban, ahol megbízol benne, az értékítéletében, vagy ha kérdéseid vannak, azt fel tudod tenni. Ha meg nem alakult ki bizalmas kapcsolat, akkor a te hibád, hogy bármit is félreértesz.
2022. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!