Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik gyűlölik a házastársuk gyerekét?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok, van egy 11 éves gyerek a férjem előző házasságából, akit szó szerint ki nem állhatok. Nekünk van egy közös 1 éves babánk. A volt feleség meg persze oltja még pluszban ellenem a gyereket, holott már 8 éve elválltak. A gyerek egy undok kis piszok, még köszönni sem hajlandó, nyújtogatja a nyelvét, beszólogat nekem, hogy qrva (persze mikor az apja nem hallja) stb. és nyitni sem nyitott még felém sosem. Én próbálkoztam 2 évig, az apja is beszélt már a fejével, de én feladtam. Apás hétvégén már hidegrázásom van tőle ha jön, rá sem nézek inkább. Volt, hogy egy egész hétvégét külön töltöttem szüleimmel és a babánkkal, mert már a puszta látványa is felidegel. Van aki volt hasonló helyzetben? Meddig lesz még ilyen undok? A vállj el meg ezért nem kell gyerekes pasi kommentektől kíméljetek meg, válni nem fogok!

2022. nov. 4. 17:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%

A volt felesege hangolja ellened a gyereket ez egyertelmu.


Mondjuk a ferjednek kellene a volt feleseget helyreraknia, mert lathatoan gyulol teged, es a gyereket is ezert uszitja. :/

2022. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos te nem fogsz tudni ezen javitani. Majd ha felnő lehet másképp áll ehez

Amíg kamasz ne is számíts rá

Kamasz gyerekes párt választani akkor sem jó döntés.

2022. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
16%
A. Gyereke nem. Tehet róla.
2022. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat! Sajnos én is ettől tartok, hogy nem lesz változás.
2022. nov. 4. 18:10
 5/49 A kérdező kommentje:
A férjem hiába beszél az exével, csak azért is csinálja, sőt, szerintem ez doppingolja.
2022. nov. 4. 18:11
 6/49 anonim ***** válasza:
38%
Nem lehetsz valami okos, ha egy 11 évessel "harcolsz" versengesz.
2022. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy harcolok? Tudsz olvasni?
2022. nov. 4. 18:13
 8/49 anonim ***** válasza:
29%
Rá sem nézel. Te írtad. És még mit csinálsz vele? Hogyan szólsz neki. Már az eleve, hogy apja anyja különváltak,egy hatalmas törés. Aztán jöttél te, meg a gyereked, a kisfiú meg háttérbe szorult... Ráadásul még szemétkedsz is vele. Ismerem a fajtád. Te az ártatlan jofej mostoha.
2022. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
78%
Még kb 3 évig, 14 éves koráig lesz ilyen. Onnan már másként lát dolgokat.
2022. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
38%
Szegény gyerek
2022. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!