Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt a szüleim?...

Miért csinálják ezt a szüleim? Kiakarok menni külföldre dolgozni,és akárhányszor szóvá teszem ezt nekik,lehordanak mindenféle szerencsétlennek,meg hogy minek megyek ki,ott se lesz jobb,meg inkább szedjek össze magamnak egy fiút.

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

2022. nov. 5. 23:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
81%
Hány éves vagy?
2022. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem hagynám magamat befolyásolni.
2022. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, ráadásul nem is egyedül mennék,hanem legjobb barátnőmmel. Viszont egyszerűen nem fogják fel,hogy nem jó nekem itt,nem haladok semmire. Én meg nem az a fajta vagyok,hogy fogok magamnak egy fiút és eltartatom magam. És nem bírják felfogni,egyik fülükön be a másikon ki.
2022. nov. 5. 23:28
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Szóközhiányok... de feltételezzük, hogy véletlen és nem az vagy, akkor a válasz egyszerű: 21 évesen egyáltalán nem kell az engedélyük, ha tetszik nekik ha nem, egy döntés mész vagy nem de nem szólhatnak bele.
2022. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
96%

Kevés az infó!


- Szakma neked és a barinőnek?

- Indulótőke?

- Mi a garancia, hogy nem leszel prosti?

- Lakhatás?

- Hová?

- Nyelv?

- Jogsi?

- ...

2022. nov. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van szakmám, egészségügyi asszisztens vagyok, és ennek vannak szakmairányai, csak tovább kellene tanulni, és akkor lehetnék gyógyszertári asszisztens, fogászati asszisztens, stb. viszont én nem szeretnék tovább tanulni, vagyis most egyenlőre nem tervezem. Én beszélek németül barátnőm viszont nem, takarítani mennénk egyenlőre, amúgy én tudom hogy ez a problémájuk, hogy nem akarok tanulni és inkább elmegyek takarítani, viszont én úgy gondolom hogy még a takarítással is jobban járok, mint hogy itthon bohóckodjak.
2022. nov. 6. 01:00
 7/16 anonim válasza:
95%

6.-ra, a kérdezőnek.


EÜ. végzettséggel pedig jól lehet keresni külföldön. És keresik is.

2022. nov. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Megértem a szüleidet. A takarítással nem igazán építed a karrieredet.
2022. nov. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ha jol beszėlsz nėmetül akkor pályáz meg egy asziszteni állást vagy åppoloi állåst az itt németorszagban nagyon kereset ,jol is fizetik.


barátnőd meg mehet takaritani vagy gyárba dolgozni.

2022. nov. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát a helyedben én az eü asszisztensi végzettségemmel kezdenék valamit kint.
2022. nov. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!