Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akik lusták dolgozni...

Szülők akik lusták dolgozni azoknak mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Ez egy nem kisebbségi család, nem is alkoholisták vagy drogosok, egyszerűen csak így olyan mintha lusták lennének rendesen dolgozni,csak így elvannak, amit lehet megoldanak segélyekből, és karitatív ingyenkonyhákról.



Csak rendesen vagy sokat dolgozni ne kelljen. Az anyuka egész napot könyvtárban tölti olvasgatva meg parkban sétálgat. Apuka meg feketén szórólapozgat a segély kiegészítéséhez.



2022. nov. 6. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

És miért velük foglalkozol?

Tudod nem mindenkinek van igénye a világban, új dolgok, tárgyak, egyéb dolgok iránt. Vkiket leköt az hogy kimegy a parkba és nézi ahogyan a fűben a hangyák mászkálnak és elég az. Én ismerek olyat aki egyáltalán nem költ magára, és nincs internete meg semmi ilyesmilye, hanem csak meditál.

2022. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Az apuka mintha dolgozna...
2022. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Ha a mai világban ennyiből megélnek, akkor ezeket nem lenézni kell, hanem felnézni rájuk, mert zsenik!

Plusz tanácsot kérni, hogyan csinálják.

A viccet félretéve, nem lehet, hogy van valami passzív jövedelmük, amiből megélnek?

2022. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként őszintén szólva, ha megtehetném, én is a könyvtárban és a parkban tölteném a napomat.
2022. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Jól teszik. Én se dolgoznék 1 percet se ha tehetném.
2022. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
És mivel kiírtál erről kérdést, irigy vagy rájuk, tehát te is ugyan ezt tennéd ha nem kéne dolgoznod...
2022. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanmar. A segélyből ehenhalni se lehet
2022. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

Ha ezek a "szülők" idős korukban sem várják el, hogy valaki gondoskodjon róluk, semmi gond, éljenek úgy, ahogy nekik tetszik.


A probléma ott kezdődik majd, hogy pont az ilyen egysejtűek képzelik magukat hős szülőknek, akik rohannak szültartást kérni, ha már az állam így rendelkezett, hogy megtehetik.

2022. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
86%

Miért, a munka az valami jó dolog?

A legtöbb ember nem találja meg a valódi hivatását, vagy olyan munkát amiben örömét leli. Aztán ott vannak a kellemetlen kollégák vagy főnökök, a napi megalázás és alkalmazkodás és teljesítés kényszere.

2022. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Én nem tudom, nekem a tinglitangli parkban üldögéléstől meg munkanélküliségtől felvágnám az ereimet.

A munka nyilván nem a csicskáztatásról szól vagy amiatt jó, hanem hogy érzed, hogy leteszel valami produktívat az életedben az asztalra.

2022. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!