Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a szüleimet...

Hogyan gyozzem meg a szüleimet hogy legyen Netflixem?

Figyelt kérdés
Tényleg a mai világban már mindenkinek van szinte. De az én szüleim csak nem akarják megengedni nekem. Már mindenhogy próbáltam meggyözni öket de hiába. Azert is fordulok hozzátok hátha tudnátok segíteni, tanácsot adni.

2022. nov. 7. 12:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
98%
Lehet anyagi okai vannak, hogy nem engedik, csak nem akarjak face to face közölni.
2022. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
42%
Én már a próbaidő alatt lemondtam, akkora fostalicska, még 0 Ft-ot sem ért, ki se vártam az ingyenes próbaidő végét. Bár még mindig jobb, mint a HBO GO, azt az első napon visszamondtam. Nem véletlen, hogy kakiban vannak és zuhan az előfizetők száma.
2022. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
78%

Netflixed? A Netflix az nem egy olyan dolog, mint a Facebook, hogy beregisztrálsz (felveszel x db ismerőst, vagy nem), belike-olsz 10-20-100-1000 oldalt és tádáááám, máris van hírfolyamod, amit egész nap görgethetsz, amikor csak kedved tartja.

Nem! Az nem ilyen dolog. Azt havonta fizetni kell, és csak akkor működik, ha a szolgáltató (azaz maga a Netflix) le tudja vonni érte a fix díjat.

Amúgy - bár ez ellen állítólag tenni akarnak - én pl. elkértem eleinte egy ismerősömét, és azt használtam (ha találsz ilyen ismerőst, akkor az egészről akár tudnia sem kell a szüleidnek)az engedélyével. Bár állítólag a Netflix hamarosan büntetni akarja (plusz pénzzel sújtani) azokat, akik megosztogatják másokkal az accountjaikat.

2022. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
97%
Keress munkát, és maris lehet, ha tudod fizetni 🤷‍♀️
2022. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 A kérdező kommentje:
#1 nincsenek anyagi gondok az tuti, meg vegso esetben es is kitunám fizetni, sok zsebpénzem van
2022. nov. 7. 13:08
 6/123 anonim ***** válasza:
83%
amúgy nem tudom minek, tíz perc internetes kutatómunkával mindent meg lehet találni másutt is, ami azon a platformon van (pedig én még nem is vagyok túl tehetséges ilyen technikai dolgokban)
2022. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 A kérdező kommentje:

#2 barátnömnek van Netflixe és tudom milyen nagyon megtetszett szoval azzal nem lenne gond hogy megutalnam vagy valami

#3 hat azert amiert leirtad pont nem szeretném ezt a fajta megoldast, meg nem szeretném baratnom netflixet hasznalni azert

2022. nov. 7. 13:10
 8/123 A kérdező kommentje:
#6 azert nem mindent
2022. nov. 7. 13:11
 9/123 anonim ***** válasza:
98%
Ha sok zsebpénzed van, akkor mi a probléma, rendeld meg, annyira nem kerül sokba.
2022. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 anonim ***** válasza:
97%
Ha van pénzed akkor mi a gond? Havi 3ezer, előfizetsz és kész. 3 perc és már nézheted is.
2022. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!