Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apam agresszív,ti hogyan...

Apam agresszív,ti hogyan tudtatok a csaladon beluli eroszaknak veget vetni?

Figyelt kérdés
Allandoan fenyegeti edes anyamat halalosan ordibal vele bantalmazza,persze en mindig kozbelepek es segitek de nem sokat tudok tenni úgy erzem súlycsoportban sokkal erosebb nalam es felek tole.Nem merek itthonrol elmenni mert felek hogy anyat bantja vagy a testvéreim.A hazban haszonelvezeti joga van,anya tulajdonos nem tudom mit kene tennem,de mentalisan mar a gyerekeknek sem tesz jot se anyukamnak se nekem.

2022. nov. 15. 19:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Készíts felvételt róla.
2022. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én befenyítettem, hogy lecsukatom a picsába, ha mégegyszer bántani mer engem vagy anyát.
2022. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Jah és bármilyen apró sérüléssel, amit ő okozott el kell menni orvoshoz látleletet csináltatni, majd a pofájába nyomni a kinyomtatott hatályos jogszabályokkal is, hogy 8 napon belül gyógyuló sérülésért mennyi börtönt kaphat, 8 napon túl gyógyulóért mennyit...
2022. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Anyai ágról nincsenek férfi rokonaid? De még nők is jók, ha kellően sokan jelennek meg egyszerre. Az hogy a fenébe alakult, hogy anyád a tulajdonos, apád a haszonélvező? Ilyen élethelyzetet nem tudok elképzelni, az ember a saját ágától örököl. Azt se tudom elképzelni, hogy nem mész el otthonról, lévén hogy iskolába jársz. Anyádnak el kellene válnia. A saját sorsáért ő felelős!
2022. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak is fel kellene ismernie, hogy ez a helyzet tarthatatlan, és változást kell kieszközölnie, akár hatóság bevonásával. Válás, és egy új élet kialakítása, ez lenne a cél, és ha jól tippelem, anyád olyan 40-es lehet. Na mármost a munka és az albérlet lenne a 2. elérhető opció, viszont megint csak a megérzésemre hagyatkoznék, ami azt súgja, hogy anyád anyagilag nagyon függ az öregedtől, ezért tűri az abúzust. Talán nem is dolgozott még, vagy kevésbé iskolázott, nem is tudom... azt hiszem fél hogy nem állna meg a saját lábán. Nagyszülőkkel mi a helyzet?
2022. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom mennyire hasonlóan gondolkodunk a 20:27-es válaszadóval. Szavamra nem olvastam a válaszokat, de jó látni hogy hasonlóan gondolkodunk egy probléma megoldásában, ez talán jelezheti hogy van benne ráció.
2022. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Darius- ***** válasza:
87%
Ugy érzem te is bantalmazott vagy, miért lennél kivétel. Ezt nem igy irtad. Bizonyitokokat kell gyujtened, mert ha kap egy jokora verést valakitol ugyanugy folytatni fogja kesobb. Technika korraban élunk, mobillal siman fel lehet venni eseményt akar ugy is, hogy ne vegye észre amikor csinalod. Ha ez meglesz elitélik és lecsukjak.
2022. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Nagydarab haverok nincsenek? Akik kicsit elkalapálnák? Az ilyen csak az erőszakból ért.
2022. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel.
2022. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Sérülésekről orvosi látlelet, feljelentés. Illetve anyukádnak is el kellene kezdeni cselekedni, mert ha neki így jó, nem lesz változás.
2022. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!