Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a fiad...

Mit szólnál ahhoz, ha a fiad egy olyan nővel lenne együtt aki régebben prostituált volt?

Figyelt kérdés

A nő régebben szexet nyújtott pénzért és a megélhetésért csinálta. Már mindketten elmúltak 25 évesek.


Zavarna téged, hogy a párja ilyen munkával szerzett pénzt évekkel ezelőtt?



2022. nov. 16. 20:51
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
93%

Nem zavarna. Nekem is van olyan dolog a múltamban amire nem vagyok büszke. Senkinek semmi joga a másik felett pálcát törni, nem tudhatja senki miért csinálta. Plusz az a múltja, nem a múltban kell élni. A jelent kell nézni. Lehet a múltban az volt most meg ő a legjobb feleség, egy csodás anya lesz. Kitudja. Lehet valaki nem volt prosti a múltban a jelenben viszont heti 4-5 faszival összefekszik. Ezt nem lehet tudni.

Szerintem senkinek sem tökéletes a múltja.

Persze, én alapból egy toleráns ember vagyok. Mindig is próbáltam a legkevesebbet ítélkezni, megérteni és átérezni ki miért tette amit tett.

2022. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
93%

16-os: ennyire jó volt az ágyban? :)


Normál esetben az ember nem tűr 9 évig és egy kapcsolat mindig kettőn áll...

2022. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
90%
Nyilvan ha nem szall be loveval vagy barmi gond van akk repulne 9 masodperc alatt.. nem 9 ev 😳 Tudod ki turne ilyeneket. Viszont ha nincs gond de regen voltak dolgai az tokmind1
2022. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
90%
16-os: azért csak te is kaptál valamit attól a nőtől, ha ennyi ideig vele maradtál, szóval kár ennyire fröcsögni!
2022. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
9%

Hát jah, apám halála is közbejött, de igazából már túlvagyok exemen, mert három éve vagyok együtt egy huszonéves lánnyal,


Vele már az eleje óta teljesen más volt, és többet megéltem vele ennyi idő alatt mint exemel a kilenc év alatt!


Az összejövés is teljesen más volt, exemnek nyolc hónapig udvaroltam az első szexig, mostani huszonéves párommal az első randin szex volt két hét múlva összeköltöztünk.

Igaz nem lett volna hol laknia, mert eddig is a nővérénél, vagy kollégiumban lakott, szóval lehet most fordítva ülök a lovon ki tudja. Bár ő midíg velem akar lenni, van, hogy a unkahelyemen sem hagy békén, amikor kórházba kerültem is végig velem volt egész nap amíg haza nem engedtek, második randinkon le akarta mosni a kocsimat meg ilyenek.

Exemről amikor meséltem neki, nem mertem elmondani merre lakik mert azt mondta, hogy meg fogja keresni és megöli a gyerekécvel együtt(!!!)


Lehet elveszem feleségül aztán pár év alatt hajléktalant csinál belőlem, vagy megfolyt álmomba :D


Sosem tudni előre semmit, az ember mindíg utólag okos...

2022. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
97%
25: szerintem te még nem vagy túl rajta! :)
2022. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim válasza:
91%

Ha ennyire túl vagy az exeden akkor mit hasonlítgatod össze őket? Miért sül le a gyűlölet az írásodból mit foglalkozol vele még. Nevetséges. Meg az is hogy egy olyan kérdés alá írod a hülyeségeidet amihez köze nincsen. Persze jól esik gondolom a nőt lehordani minden szarrágónak, de mégis csak kaptál te is valamit ha 9 évig tűrted…

De amúgy a kérdés egy olyan nőről szólt aki a MÚLTBAN volt az és nem pedig a jelenben (kapcsolatban). Tehát a rosszindulatú panaszkodásodnak, lehordásodnak semmi köze nincs a kérdéshez.

2022. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
13%

24-nek "azért csak te is kaptál valamit attól a nőtől"


Jah, munkalehetőséget (kivételes lehetőségekkel) az egyik házas baleknál akihez valószínűleg köze lehetett és zsarolta, meg a HPV 18-as variánsát, de ez sosem bizonyosodott be, mert ő meg engem gyanusított visszam, hogy biztos tőlem kapta el ő!


Szerencsére jelenlegi párom oltva van ellene, meg csak akkor jön elő nálam is, ha belázasodok valamitől, de idén még nem volt tünete, tavaly is valamikor február körül csak.

Ez is már velem marad, mint a többi tapasztalat!


Hatos voltam. Jócakk mindnekinek!

2022. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem tök jó. Soha nem fog fájni a feje, mehet s...ből szájba, csinál mindent. Eszményi feleség.
2022. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
84%

"s...ből szájba"


és aztán megcsókol! Fúúú!

2022. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!