Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha leskelődnek...

Mit tegyek ha leskelődnek apám haverjai utánam a városban? Elég kis városban élek. 18/L

Figyelt kérdés

Apám most mondta, hogy egyik haverja látott valakivel az erdőben, (amúgy egy sráccal voltam ott, de ezt nem tudhatják meg, hogy taliztam vele) nem engednének el sajnos talizni senkivel mert nem szeretik ha egyedül járkálok el főleg nem fiúkkal, ezért kellet titokban mennem pedig 18 éves vagyok.

Amúgy a sráccal kéthetente péntekenként szoktam talizni, de nem tudtam hogy bárki is megláthat minket mert én nem láttam nagyon embereket amikor mentünk a sráccal, 3 embernél több nem volt az utcán mikor mentünk.

De eggyátalán miért kell utánam kémkedni? Mit csináljak hogy ne kémkedjenek többet utánam? Pedig a város legeldugottabb helyén randiztunk a sráccal mégis lebuktam. Nem tudom most mit tegyek, nagyon ideges vagyok. 18 évesen miért kéne mindenről beszámolnom a szüleimnek?

Ha megkérdeztem volna hogy talizhatok e a sráccal akkor meg az lett volna, hogy nem mész sehova! Még mit nem! Meg a legrosszabb hogy anyám el is kísért volna a talira, régebbi kapcsolataimban is ez volt már a baj forrása hogy ő is ott volt velem a randin. Most nem így akarom. Meg a srác akivel ismerkedek nem egy hülye gyerek, dolgozik, okos, normális.



2022. nov. 18. 15:09
1 2 3
 1/21 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
94%
Ki kell állnod magadért. Máshogy nem fogsz szabadságot kapni.
2022. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

"Apám most mondta, hogy egyik haverja látott valakivel az erdőben, (amúgy egy sráccal voltam ott, de ezt nem tudhatják meg, hogy taliztam vele)"

Már tudja, most írtad le.

2022. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

"ezért kellet titokban mennem pedig 18 éves vagyok"

Nem, nem kellett. A saját választásod volt, hiszen 18 éves vagy.

2022. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

"Mit csináljak hogy ne kémkedjenek többet utánam?"

Nem kémkednek, hanem egyszerűen csak látnak. Aztán ha találkoznak apáddal, elmondják neki, ha eszükbe jut. Miért ne mondhatnák el? Miből kéne gondolniuk, hogy titok?


Költözz egy nagy városba és nem lesznek ilyen gondjaid.

2022. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Mondd el nekik értelmesen, hogy ez nagyon nem normális, és téged zavar. És hogy nem kell tiltani meg félteni, mert nem rosszban sántikálsz, hanem szeretnél találkozni egy fiúval akivel kedvelitek egymást. Ha tényleg jó gyerek, akkor az is segíthet, ha bemutatod nekik, és látják, hogy megbízható.
2022. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nagyon kapni fogok a fejemre hogy az engedélyük nélkül taliztam valakivel.
2022. nov. 18. 15:23
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Felnőtt nő vagy. Azt csinálsz, amit akarsz. Akár már ma este leléphetsz.

Nem mondom, hogy tedd is meg gondolkodás nélkül, de lásd, hogy nincs kényszer, szabad vagy, hiszen nagykorú vagy. Persze lesz következménye annak is, ha maradsz, meg annak is, ha lelépsz, de bármit teszel, szabad elhatározásodból teszed.

2022. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Apádék apácának szánnak? Nehezen hihető! Vagy a hivatásuk börtönőr? Így nőttél fel 18 évig, hogy rettegtél a saját szüleidtől?
2022. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem szánnak apácának. Mert kereskedőnek tanulok amugy a suliban. Nem rettegek tőlük de félek attól, hogy a túlféltésük miatt nem lesz soha normális, hosszú kapcsolatom.
2022. nov. 18. 15:37
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem az ő túlféltésük miatt, hanem azért, mert te félsz tőlük túl. Ha nem szánnak apácának, akkor mégis hogy kéne szerintük ismerkedned ismerkedés nélkül?
2022. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!