Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámnak munkahelyi problémá...

Anyukámnak munkahelyi problémái vannak és ezt rajtam vezeti le. Jogosan szidott le? Hogyan kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Alapvetően én nem itthon lakom, hanem vidéken tanulok egyetemen és most jöttem haza pár évközi vizsga után. Nyilván amikor itthon vagyok akkor segítek amiben kell, mosogatok, mosok, kiviszem a szemetet stb..de a háztartást nem én viszem folyamatosan, mivel a tanév nagy részében abszolút nem vagyok itthon.

Anyukámnak egy ideje problémák vannak a munkahelyén és ma derült ki hogy különösen nagy a baj. Este felhívott, hogy jön haza és egész nap nem evett ezért most bevásárol, de mondtam neki hogy akkor rendelek valami kaját és mit rendeljek, azt mondta nem kell, ha nincs semmi itthon akkor nem eszik és lecsapta a telefont, viszont én elkezdtem főzni és majdnem kész is lettem időben. Amikor hazajött azonnal nekem esett, hogy miért nem vásároltam be, főztem valamit, locsoltam meg a virágokat mire ő hazaér és miért van itt ilyen hideg, miért nem kapcsoltam fel a fűtést (egyébként amikor megtudtam hogy jön haza direkt felnyomtam a fűtést, mert tudom hogy fázós és ami nekem jó az neki hideg)...rá nem gondol senki, mindig ő is mosogat (ez abszolút nem igaz, mert csak én mosogatok mióta otthon vagyok). Fogalmam sincs hogy fogom kezelni ezt a helyzetet, igazából nagyon sajnálom hogy problémái vannak de örülök hogy nem kell itthon laknom...



2022. nov. 18. 20:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még amiatt is nekem eset, hogy két bontatlan üveg savanyúság ott maradt az étkező asztalon, pedig minden más el volt pakolva azokat pedig gondoltam miért ne hagyjam ott ha úgyse kell hűtőbe tenni.
2022. nov. 18. 20:17
 2/16 anonim ***** válasza:
10%

Nem vezet le semmit, csak rád szól, hogy viselkedj. Persze te alapból nem hagytál választást a kommenteleknek, mert magadat mártírnak állitod be.


Úgyhogy: toxikus, keress diákmelót, költözz el minél előbb,szakitsd meg vele a kapcsolatot.

2022. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom magamat mártírnak beállítani, szerintem is féligmeddig jogos volt amit mondott de azért a nagy részét nem éreztem annak.
2022. nov. 18. 20:24
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Mi lenne ha leulnel vele, hogy mondja el mi a konkrét probléma a munkahelyen? Szerintem attól lehet hogy lelazulna, ha kiadna magából.


Vagy esetleg néznie kéne egy új munkahelyet, ezt a folyamatos stresszt nem lehet jól viselni, tudd be annak, ne vedd magadra amiket ilyenkor mond.

2022. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%

Éppen ezért toxikus, keress diákmelót, költözz el minél előbb és szakítsd meg vele a kapcsolatot.


Más válasszal úgy se lennél boldog.

2022. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
2, és 5-ös. Már elkoltozott, nem baj?
2022. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

Koliba nem, nem baj?


Amúgy ismerd el a hibáidat, kérj bocsánatot anyukádtól és kérdezd meh mi tenné őt boldoggá. Aztán mindent csinálj úgy . Légy vele nagyon kedves, nagyon türelmes és nagyon alázatos. Soha többé nem merd a háta mögött a gyakorin kibeszélni! Ezért is kérj tőle bocsánatot! Akkor minden rendben lesz.

2022. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért, a koli nem más hely, mint az otthon? Nem lakik otthon... Te valami debil vagy? (a válaszaid alapján?)
2022. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Mérgező, toxikus, költözz el.

Itt mindenre ez megy a hülyéktől.

2022. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Hat szerintem pedig itt most a kerdezonek abszolut igaza van,az anyukaja baszogatta, mert stresszes. Fozott is, futes is be volt kapcsolva, viragokat talan nem locsolta meg, na bumm.



Szerintem ezen mindenki atmegy, en is szoktam veszekedni a ferjemmel semmisegeken es persze forditva, mert ha sok a stressz, akkor egymast talaljuk be, hat mi vagyunk itthon, senki mas :D


Ne torodj vele kerdezo, elmulik.

2022. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!