Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim mindig a gyerekvalla...

A szüleim mindig a gyerekvallalas témával piszkalnak,abba fogják vajon hagyni ezt valaha?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok és még kanyarba sem gondolkodom ilyesmin, nem szeretem a gyerekeket, nincs még párom sem, albérletben élek, minimálbérből. Mikor hazamegyek mindig ez a téma, keressek már valakit, még van 5 évem aztán ha nem lesz gyerek ok is másképp fognak hozzam állni ,de ne is egy legyen hanem inkább 2, mert tanuljak abból hogy nekem nem lett testvérem és milyen rossz volt, nehogy egyedül maradjak öreg koromra, nem azért neveltek, stb. És hiába kértem ne legyen téma ez mindig erről beszélnek már. Teljesen levisznek az életről, megjobban bezarkozom inkább minthogy ennek a kenyszernek eleget tegyek.
2022. nov. 20. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
16%

Minimálbérből élsz albérletben,de hetente hazajársz?


Ha olyan jó lenne a kapcsolat inkább szülőkkel laknál.

2022. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
94%

Először próbáld megbeszélni velük, hogy te nem szeretnél gyereket és ez nem az ő döntésük, hanem csak a tiéd.

Ha nem értik meg és erőltetik a témát, akkor ritkábban, vagy egyáltalán ne találkozz velük. Ebből már biztosan értenének.

2022. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
95%

Innentől havonta max. egyszer jövök, ha pedig ez továbbra is téma marad akkor évente egyszer sem. Sziasztok.

Te az egész életedet apuka-anyuka manipulációjában tervezed leélni? És csodálkozol, hogy állandóan szomorú vagy?

2022. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
1%

Milyen hülye tanácsok! Persze, szakítsuk meg a kapcsolatot a szüleinkkel csak azért, mert időnként feltesznek nekünk számunkra kellemetlen, számukra viszont fontos kérdéseket!

Sőt, menjünk tovább, szakítsuk meg minden kapcsolatunkat, ha nem hajlandók mindenben a kedvünkre tenni az emberek!

2022. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
96%
14, így igaz. Ez az egyetlen lehetőség arra, hogy a szülők ha akarnak, változtassanak a fájdalmat okozó viselkedésükön.
2022. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
87%

Èn is ebben a helyzetben vagyok csak annyi kivétellel,hogy otthon èlek a szüleimmel.

Ha veszekszünk nem mondhatom azt,hogy nem megyek haza egy darabig..31/N

2022. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%
...hiába kértem, mindig erről beszélnek...
2022. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%
16, de, mondhatod. Sőt, meg is teheted. Nem tudtad?
2022. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
0%
A szülők csak próbálnak változtatni gyerekük fájdalmat okozó viselkedésén. Hogy nem lehet majd unokájuk. Az éremnek két oldala van.
2022. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
91%

"még van 5 évem aztán ha nem lesz gyerek ok is másképp fognak hozzam állni"


Jézus Mária!

Engem ennél a mondatnál láttak volna utoljára.

(szintén gyerekmentes)

2022. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!