Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szemét édesanyákkal mi a teendő?

Szemét édesanyákkal mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tudatosan árt, piszkál,a megkeseredett életét rajtunk vezeti le. Keresztbe tesz, ha felelősségre vonják artatlanul mellébeszél. Nyilván nem tagadja meg az ember, változni nem fog, mi a megoldás?

2022. nov. 24. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
Távolságtartás, ha lehetséges.
2022. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Hát attól hogy szereted édesanyád, mert anyukád az nem jelenti azt, hogy kedveled is, mint embert. Ha tudsz, költözz el otthonról, és csak ünnepekkor beszélj vele, akkor talán normálisan fog viselkedni arra a kis időre.
2022. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
És szemét gyerekekkel? :D
2022. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Van egy érzésem, hogy ez csak egy szimpla hiszti
2022. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Thispain ***** válasza:
15%
Kidobni, elégetni.
2022. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Következik a Borzalmas szülők, csodálatos gyerekek- 3678. epizódja!
2022. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha tényleg "szemét" és rosszindulatú, minek maradsz vele kontaktusban?

Tökmindegy ebből a szempontból, hogy objektíve neked van-e igazad, hiszen ha számodra destruktív a vele való kapcsolat, akkor lépj ki belőle.

Buta és indokolatlanul mártír hozzáállás ez a "dehát csak az anyám"-féle.

2022. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Örüljön akinek nincs borzalmas rokona. Sajnos van ilyen is, kezelhetetlen és létező
2022. nov. 24. 17:54
 9/13 A kérdező kommentje:

7-a kérdésben nem szerepelt a dehát az anyám

A kérdésem azért tettem fel, mert érdekel az hogy más mit tud ezzel kezdeni. Én nem szépítem, jó is van benne de az én anyám gonosz és irigy velem szemben. Ennyi ez egy tény, elfogadtam. Nem volt dehát

2022. nov. 24. 17:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Az érettségiig vagy szakmaszerzésig az a teendő, hogy magadról lerázva beflegmázva túléled, azon túl pedig az a teendő, hogy munkába állsz és kiveszel egy albérleti szobát és hátra se nézel.
2022. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!