Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kivitelezhető az, hogy...

Hogyan kivitelezhető az, hogy eltűnjek?

Figyelt kérdés

Teljesen toxikus a családom, ennek köszönhetően tönkre tették a gyerekkorom és egy megnyomorodott 19 éves vagyok.

Szeretném őket végleg kitörölni az életemből, amint az anyagi helyzetem engedi. Hogy tűnjek el?

(Amerika nagy álmom)



2022. nov. 25. 15:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
99%
Amerikába?
2022. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmi extra nincs ebben szerintem, nem igényel sok magyarázatot a dolog. Amint az anyagiak engedik, kinézel egy új helyet, ahol majd élni fogsz, összecuccolsz és elköltözöl (19 évesen senki nem tarthat vissza ebben). Ezután, ha valóban nem akarsz többet a családoddal találkozni, gondoskodj róla, hogy ne találhassanak meg. Töröld magad a közösségi oldalakról, és változtass telefonszámot. Ezen kívül szerintem mást nem tudsz tenni az ügy érdekében.

Kívánom, hogy szebb jövő elé nézz!

2022. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
27%
Ha csak úgy eltűnik, lehet hogy rendőrséggel fogják kerestetni.
2022. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
#3: Ezért nem kell csak úgy szó nélkül eltűnni. Be lehet jelenteni a családnak, hogy mától nem láttok többet, viszlát. Talán még az ajtót is kitárják...
2022. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
99%
#3 Mivel nagykorú, így ha nem járul hozzá, akkor a rendőrség sem fogja megmondani, hogy hol él. Tudom, mert egy ismerőssel pont ez történt.
2022. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
99%
Ahogy az 5-ös írja.
2022. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
A kerdest se ertem. 19 eves vagy, oda mesz, ahova akarsz, azt csinalsz, amit akarsz.
2022. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
És ez a dühítő hogy olyan emberek vállalnak manapság gyereket akik nem szülőnek valók. Ezzel tönkre is teszik a gyerek életét és egyre több ilyen fiatallal találkozom.
2022. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Kezdetnek úgy, hogy melózol, mert a két szép szemedért nem kapsz pénzt.
2022. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%

Gyűjtesz pénz, bemész a budapesti amerikai nagykövetségségre, igényelsz vízumot, aztán mehetsz ki.

Egyszerű, nem?

2022. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!