Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiataloktól kérdezem: hogy...

Fiataloktól kérdezem: hogy érintene, ha az egyik szülőd 50 évesen elkezdene egyetemre járni, és emiatt 3 éven keresztül kevesebb időt tudna rád szánni?

Figyelt kérdés
Mondjuk hétvégéken beadandókat írna, esténként vizsgákra készülne, időnként lemondana közös programokat? Arra hivatkozva, hogy kell ez a diploma, hogy a következő 20 évben is legyen jó munkája.

2022. nov. 26. 16:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Tök mindegy mire hivatkozna, csinálja ha akarja. Ötvenes szülőnek nem olyan kategória a gyereke akit őrizni kéne meg kiszolgálni.
2022. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
Akkora gyerek nem írkálhat ide akinek ez gondot okozna
2022. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Büszke lennék rá.
2022. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
Örülnék neki, hogy képezi magát. Ha kell, segítenék neki, pl. ha elakad valami számítástechnikai dologban, amikor a beadandóit írja.
2022. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Aki a kérdést kiírta szerintem még nem járt egyetemre. Nem kell minden este tanulni, beadandót írni. Nyilván más mondjuk egy orvosi de az nem is 3 éves képzés. Meg feltételezem levelezős lenne a szülő.
2022. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
2%
Azt kell mondjam hogy 50 evesen nem fog kelleni sehova. Jobban jarna ha nem masokra tamaszkodna ha nem akar mekiben takaritania diplomabal, hanem vm olyat csinalna amivel onallosodhat.
2022. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Rettentően büszke lennék rá! Eszemben se lenne fennakadni, hogy kevesebb ideje van rám.
2022. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
Büszke lennék rá, és nem azon nyavalyognék, hogy kevesebb időt tud rámszánni, hanem inkább megcsinálnám helyette a házimunkát, főzést, stb., hogy legyen ideje tanulni. Én 10 éves voltam, amikor szüleim 50 évesek, de ennyi idősen már egy takarítást simán meg tudtam csinálni, ha a főzés még nem is ment annyira, meg egyedül mosogattam el magam után. És azért az átlag ötvenes szülőnek 10 évesnél nagyobb gyereke van..., nem olyan, akit ki kellene szolgálni.
2022. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az elég pesszimista nézet a 6-os válaszolótól, hogy 50 évesen ne kelljen egy ember sehova. Szerintem az 50+ emberek is dolgoznak.
2022. nov. 26. 16:56
 10/35 anonim ***** válasza:
4%
Utolso, hidd el tudom mit beszelek. Hatranyos helyzetu.
2022. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!