Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értethetném meg a szüleim...

Hogy értethetném meg a szüleimmel, hogy soha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 08:39
 11/96 anonim ***** válasza:
4%

A leszbi nem akar gyereket ismerősöm családanya lett két gyerekkel, férfi párral.



Én se akarok gyereket.


Természetesen.

2022. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell leszolni, mert fiatal. 16 evesen en is eloszeretettel hangoztattam, hogy nekem aztan soha nem lesz gyerekem. Most 31 vagyok, nem lett es tovabbra sem szeretnek :) Stabil kapcsolatban elek, normalis korulmenyek kozott, de egyszeruen nem hianyzik, nincs meg a vagy.

Persze a kerdes eleg butus, 16 evesen nem kell sehogy megertetni a szulokkel, evidens, hogy meg egy jo par evig nem lesz gyerek, utana meg majd abbol ertik meg a szulok, hogy nem jon a gyerek. Ennyi. Engem sem kerdezgetnek mar jo ideje.

2022. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan meg kell nekik mondani.
2022. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
75%
7 voltam, gondolom, a többiek tudják a neved alapján, hogy 16 éves vagy, én nem tudtam. Ezért felnőttnek szóló választ írtam. Neked így 16 évesen inkább azt javasolnám, ne jegyezd meg minden adandó és nem adandó alkalommal, hogy neked aztán biztos, hogy nem lesz gyereked. Attól még kell otthon krumplit pucolni, szobát takarítani, még ha anyu kínjában arra is hivatkozik, hogy semmire nem fogod tudni megtanítani a gyerekedet. Meg a matektanulásnál is szoktak erre hivatkozni. :)
2022. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem fölös kijelenteni hogy soha. Egyszerűen annyit kell mondani hogy jelenleg nem akarok, ha ez változna akkor tudni fogtok róla. Ha újra feljön akkor újra elmondod.


#2 Te szerintem egy másik dimenzióban élsz.

2022. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
100%
Velem a lányom egyszerűen közölte és kész. Tudomásul vettem.
2022. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
98%

#8

Amúgy simán van ilyen, én még középsuliba jártam amikor anyámék már elkezdték tervezni az unokát. (Anyám szerint jó fiatalon szülni, állítása szerint otthon maradt volna a babával hogy én meg elvégezhessem a sulit. 😳 )

Szóval nem irreális.

2022. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
5%

Kábé féltucat ilyen ismerősöm volt, már az egyetemen is, meg későbbről is. Szórták a sallangokat, hogy "erre a világra nem szülök", és hasonlókat. Részben még rendszerváltás előtt..

Nagyobbrészük többgyerekes boldog családanya. :-) Sőt, az egyetemi tankörtársam - négy gyerek után - már 11x-es nagymama. :)

2022. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 A kérdező kommentje:
18 éves már nyáron elmúltam, nem értem mit kell 16 évesezni... tavasszal költözök párommal el, és ők írják mondják minden lehetséges embernek, hogy hamarosan unoka mert másfél éve van párom stb.
2022. dec. 21. 12:00
 20/96 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező, a prividre: lehet, hogy 18 vagy, de ez SEMMIT nem változtat a helyzeten...


A korod és a mentális érettséged egyébként is eltérhet... :)

2022. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!