Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értethetném meg a szüleim...

Hogy értethetném meg a szüleimmel, hogy soha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 08:39
 21/96 anonim ***** válasza:
33%

18 év még csak a kezdet, persze hogy nem akarsz gyereket, szerintem a legtöbb ember nem gondolkozik ilyenen ennyi évesen. Éld ki magad, építsed a karriered aztán ha van kedved akkor lesz gyereked ha nem akkor meg nem.

Én 18 évesen még nem mondanám azt hogy soha, de egyértelműen hülyeség az hogy nyomást helyeznek rád emiatt.

2022. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 A kérdező kommentje:
A saját környezetemben, nagy arányban 20 év körül már min. akarnak vagy lesz is nekik, ez mégjobban elrettentő példa, azon kívül hogy mindig is kerülöm a gyereket,nem érdekelt soha sem a téma, sem az értelmét nem látom.
2022. dec. 21. 12:14
 23/96 anonim ***** válasza:
6%

22: huhh... milyen környezetben vagy te? CCC?


Nemhogy 20 de még 30 év körül is csak halogatják a gyermekvállalást a mai fiatalok!!!

2022. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
90%
23 Siman csak valami kisebb telepules lehet… olyan, ahol nem mennek egyetemre a fiatalok, hanem suli utan helyi kisbolt, kozeli gyar, stb, esetleg aki tovabbtanul, az is kormosnek, masszornek es helyben helyezkedik el, de az eletut kb - gimi, parkapcsolat, gyerek.
2022. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
100%

#23

#24


Simán, én 28 vagyok, egy csomó volt osztálytársamnak lassan suliba megy a gyereke. (20ezres városból származok nem pici faluból)

2022. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
79%

25: hű, számomra ez nagyon furcsa...


Az én környezetemben (Bp, diplomás emberek) még 32-33 évesen is csak fontolgatják, és halogatják.

2022. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
100%

#26

Igen, van olyan is.

Én is mindig azt hittem hogy 30 leszek mire elkezdenek körülöttem "potyogni" a babák. :D

2022. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 Metionin ***** válasza:
100%
Ebben a korban még sehogy, majd kb. mire klimaxolsz akkor elhiszik. Legalábbis nekem még 32 évesen is mondogatják egyesek, hogy jaj majd úgyis meggondolom magam :D Egyrészt fiatal vagy de nem ismerünk, van aki ezt fiatalon eldönti és később sem változtat (pl. én) de vannak, akik idővel tényleg meggondolják magukat. Viszont akárhogy is, ez magánügy, én azt mondom, hogy amíg nem nyomasztanak ezzel állandó jelleggel, addig ne jelentsd ki kerek perec, vagy csak azt jelentsd ki, hogy ne szóljanak bele, majd te eldöntöd, hogy mikor lesz. Ismerem azt a környezetet amiben vagy, a volt osztálytársaim 20 évesen már szülni kezdtek és valóban ott hamarabb elkezdik az embert kérdezgetni meg célozgatni. Nekem is 18 évesen lett először barátom és az volt az első reakció, hogy na végre, épp ideje, akkor most már esküvő és jöhet anyámnak az unoka. Hát nem fog :D
2022. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon akarnak unokázni, elmehetnek gyermekotthonba is segíteni.
2022. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezne közölni majd megértik, ha nem lesz hogy a enm az nem.
2022. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!