Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értethetném meg a szüleim...

Hogy értethetném meg a szüleimmel, hogy soha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 08:39
 71/96 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg velük a kapcsolatot akkor!
2022. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
0%
Soha ne mondd azt, hogy soha!
2022. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
76%
Szeretem, amikor a logikus érvelésekre jönnek a szólásmondás válaszok.
2022. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem én se minek kell minden témához bedobni ezeket a szánalmas kliséket. Miért is ne mondhatná az ember azt, hogy soha?! Miért is ne tudhatná biztosan, hogy valamit SOHA nem fog megtenni, mint pl soha nem fog szülni? Őszintén.

Elvégre én ismerem magamat, én tudom mit akarok, ha én azt mondom soha, az bizony azt jelenti, hogy soha, bármilyen meglepő 🤷🏻‍♀️

2022. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges velük megértetni. Maguktól észre fogják venni, ha majd tényleg nem lesz.

Egyre kevesebbszer hozzák elő a témát, ha pedig már elmúlsz 40, abba is fogják hagyni a kérdezősködést.

2022. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nekik mondani, hogy lehet, hogy ők meg szeretnék tapasztalni a nagyiskodást, hogy szeretnének egy mégteljesebb életélményt, de sajnos az ő vágyuk kielégítése nem olyan életbevágó, mint annak a gyereknek a jövője, egy pokoli, önző, fenntarthatatlan és összeomló világban.
2023. jan. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
100%
50 éves vagyok, és már oviban fura volt, hogy nem babáztam meg papásmamásoztam, kérdezték a felnőttek miért nem megyek a többiekkel, meg mi lesz velem felnőttként. Én meg mondtam, hogy autóversenyző leszek, nem anyuka. Gyereket soha nem akartam, és csak a bajt látom vele.
2023. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
15%

Írtak már fentebb is "halhatatlanság" címszóval, de talán ez mégsem az.. leginkább az élet értelme az élet tovabbadasa!!! ...hogy amit tudsz, azt atadd majd a verednek... nem tudom hány éves a kérdező, de ha csak 20 alatti, akkor ez még sokat változhat. Ha 30feletti, akkor sztem nem kérdez itt, de ha mégis, és valóban fennáll ez az eset, h nem szeretne, akkor talán vmi szorongás vezette erre a döntésre.


Mindenesetre jó szívvel ajánlom Bedő Imre, Férfiak klubja alapítójának videóit.


Tőle idéztem és ő pl pont azt mondja h erre a világra aki gyereket szül, az lesz az igazi túlélő, mert meg fogja találni megoldasokat

2023. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
92%

Tök jó lenne, ha nem vadidegenek akarnák eldönteni, hogy a másiknak mi az élete értelme….🤷🏻‍♀️

Számomra mélységesen elszomorító, hogy valakinek teljesen komolyan az az élete egyetlen értelme, hogy kiprésel magából 1-2-sok gyereket, de engedtessék már meg, hogy másnak más céljai legyenek az életében. És nem, nem kell kényszeresen minden vadbaromságot belemagyarázni abba, hogy miért nem akar valaki gyereket. Mert nem akar és pont. Mert óriási felelősség, rengeteg stressz, idegeskedés, stressz, pénz és még lehetne sorolni. Szerintem nem ördögtől való, ha valaki az egyetlen életéből nem akar alaphangon 18-20 évet feláldozni egy gyerekekre és úgy él, hogy NEKI megfelel, nem ahogy mások elvárják.

Remélem azért annak a 20 alattinak is, aki állítása szerint akar gyereket, ugyanúgy odaböfögitek úton-útfélen, hogy “jaj ez még sokat változhat, lehet nem is fogsz akarni”. Mert bizony az is benne van a pakliban.

2023. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
12%

Kérdezem azoktól,akik nem akarnak... 20ev múlva mi fogja őket motiválni,25. Egyetemi kepzes?


Az utodnemzes emberi kód... A szex sem önmagáért van.. vallastol függetlenü.

2023. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!