Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek érzelmi elhanyagolasban...

Akinek érzelmi elhanyagolasban volt része gyerekként ki hogyan dolgozta fel?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 04:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Pl a párom engem szokott miatta kikészíteni. Biztos hogy szeretsz? Jaj nem szeretsz megcsalsz jaj szeressél vagy otthagylak miért nem szeretsz nem veszed fel a telefont 5 percig, miért szólsz hozzá máshoz miért néztél rá másra de láttam hogy ránéztél direkt ránéztél engem nézzél.
2023. jan. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Bpvebben milyen elhanyagolásra gondoslz?
2023. jan. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Nehezen. Huszonéves koromig kétségbeesetten kerestem a feltétel nélküli szeretetet - amit ugye egy férfitől nem kaphatok meg, mivel a szerelem nem feltétel nélküli, mint a szülői szeretet. Aztán lett egy idegösszeomlásom, depresszió, pszichológus, pszichiáter, antidepresszáns... és most már jól vagyok, elengedtem ezt az egész szeretet dolgot. Van egy cicám, ennyi elég most már. :)
2023. jan. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
3, hasonlókon mentem keresztül. Nekem két macskám van :)
2023. jan. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
#4 🧡
2023. jan. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Van 2 macskám akikkel össze vagyunk nőve. Tőlük elég szeretetet kapok. Őszintébb mint az emberi szeretet
2023. jan. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Az 53%-os lepontozó elárulná, hogy mi a baja?
2023. jan. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

1-es, én a harmadik ilyen után úgy kidobnám a másikat, mint macskát szrni. Őszintn sajnállak, amiért neked jó egy bántalmazó kapcsolatban élni (ez az).


Kérdező: pszichológussal, és közben mindenkit kiiktattam az életemből, aki csak jópofizott, vagy elhanyagolt - értsd: az egész családomat, gyakorlatialg.

Maradt egy barátnőm, a barátom, és ennyi. Nem baj, de bennük legalább bízhatok és szeretetet adnak.

2023. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Ivással
2023. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Találtam egy olyan férjet, aki 100x elmondja egy nap, ha kell, hogy szeret. És szükségem is van rá.
2023. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!