Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ilyen tragikus kimenete...

Szülők ilyen tragikus kimenetelű esemény után őszintén még engednétek,hogy a gyermeketek rendőr legyen?

Figyelt kérdés

Szép hívatás elismerem élethosszig tartó de túl kockázatos ahogy a példa is mutatja a fene gondolta volna hogy ilyen rossz vége lesz egy bejelentésnek ezt lelkileg fel tudjátok dolgozni hogy mi van ha a saját családotokban történik ilyesmi ?

Ne adj isten de nem lehet garantálni hogy tényleg nem fordul elő újra.


2023. jan. 17. 03:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ezt értem igazatok van de ha a saját családtagot veszítünk el ilyen aki ilyen hivatásban dolgozot akkor a hiánya miatt másképp gondolkozunk szerintem
2023. jan. 17. 09:12
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, és? Ezért fosszam meg az álmától? Nekem legyen több beleszólásom az életébe, mint neki?
2023. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Pusztán gyakorlati szempontból kérdezem: hogyan terveznéd "nem megengedni" egy felnőtt embernek, hogy azt a foglalkozást válassza, amit akar? Tudsz róla, hogy egy nagykorú embernek semmihez sem kell kikérnie a szülei engedélyét?

Véleményt persze formálhatsz, nem tilos, akár el is mondhatod neki, de a választása nem függ az engedélyedtől.

2023. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
96%
Ez az Ő döntése, olyan nincs, hogy "engedem" - egy felnőtt ember esetében.
2023. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%

Ha meghal, akkor szívás, de ezzel együtt kell élni.


Mindenki meghal egyszer, sokan elég fiatalon, és nem azért mert rendőr, hanem mert mondjuk agyoncsapja az áram - pedig a villanyszerelő normális esetben nem egy veszélyes szakma, aztán mégis.

Vagy lezuhan az építkezésen, stb.

2023. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen értem köszönöm szépen őszintén a hasznos válaszokat
2023. jan. 17. 10:12
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel gépkocsivezető se legyen, mert sok a baleset az utakon.

Tanár meg végképp ne, mert belevágják a diákok a kést - mint abban a jónevű győri műszaki szakközépiskolában is a nemcigány (!!!) gyerek a fizikatanárjába.

2023. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

És az a szülő, akinek a gyermeke kommandósnak áll, idegenlégiósnak, különleges katonai alakulathoz szegődik, speciális mentő, hegyi mentő lenne, vagy szenvedélye a hegymászás stb.

Az élet veszélyes.

2023. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam rendőr akar lenni, tegnap hozta ki a könyvtárból a rendőrös könyvet (másodszorra), és épp ma reggel beszélgettünk róla.

Eszembe se jutna lebeszélni róla, ha rendőr akar lenni, akkor legyen az. Az, hogy két évente egyszer történik egy ilyen tragikus esemény, egy dolog. Ha valaki CNC marósnak áll, ott is történhet üzemi baleset, talán még nagyobb is az esélye. Ettől a függetlenül a rendőri munka, főleg Magyarországon, nem egy kifejezetten veszélyes dolog.

2023. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak illusztrációnak az előzőhöz („Az én fiam rendőr akar lenni…)

Nyomdász vagyok.

Egy tanulósrác került hozzánk. Gépmester szeretett volna lenni. A nyomógép az első műhelygyakorlati napján vállból roncsolta az egész karját. Egy kötészeti gép megskalpolt egy nőt. Egy férfi 200 literes toluol teli hordó mellett gyújtott rá…

2023. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!