Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisgyermeket várok, de Édesany...

Kisgyermeket várok, de Édesanyám bele szól a jövőmbe?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vágyom egy Kisbabára, és most áldott állapodba kerültem. Az Édesanyám nem örül ennek és azt akarja vetessem el, vagy adjam örökbe. Mindez azért, mert a Kedvesem nős. Mi már rég meg beszéltük, hogy nem szereti a feleségét és elfog tőle válni. De Édesanyám el ereszti a füle mellett és nem érdekli hogy szeretjük egymást. Szerinte a Kedvesem rossz ember és becsap. Azt is mondja rá hogy aggressziv, ami nem igaz. Egyetlen egyszer adott egy pofont de ez azóta sem fordult elő és nemis fog, ezt meg igérte.

De nagyon rossz hogy így megromlott a kapcsolatunk Édesanyámmal, hiszen mégis Ő az Édesanyám. Mit tennétek ilyen helyzetben?

8 hkm



2023. jan. 20. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/201 anonim ***** válasza:
96%
elmennék aludni, nem kamuzgatnék ..
2023. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/201 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon remélem, hogy ez csak kamu..
2023. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/201 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is a kedvesed rossz ember és becsap.

De te döntesz a babáról.

A kedvesed hogy fogadja a babát?

Van gyereke? Kicsi vagy felnőtt?

2023. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/201 anonim ***** válasza:
96%

"Mi már rég meg beszéltük, hogy nem szereti a feleségét és elfog tőle válni."

Spoiler: nem fog.

Aki hazudik másnak (jelen esetben a feleségének), az miből gondolod, hogy pont neked nem fog? Ja, persze, te az Igaz Szerelme vagy, akivel sose tenne ilyet...

Döntsd el, megtartod-e a gyereket, ebbe nem szólhat bele senki, de apaságit ne írass, amíg nem biztos, hogy elválik a pasi, mert 10 év múlva nagyon macerás lesz a gyerek minden ügyintézéséhez kikérni egy olyan faszi engedélyét, akit kilenc éve nem láttál.

2023. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/201 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, hogy születik egy lányod. Férjhez megy, és a férje gyereket csinál egy másik nőnek.
2023. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/201 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is becsap. Sose fogja otthagyni a feleségét, már megtehette volna, mégsem tette.

Egyszer megpofozott...nos, szerintem is agresszív igen és a helyedben nem hogy gyereket nem szülnék neki, de jó messzire el is kerülném.

2023. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/201 anonim ***** válasza:
98%
Remélem, hogy kamu. Ha nem, akkor nagyon nagy a baj, elsősorban szellemileg. Sajnos az a szomorú, hogy a gyereknemzéshez semmiféle agyi képesség nem szükséges.
2023. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/201 anonim ***** válasza:
96%

Ebben a sztoriban benne van minden, de minden közhely.

Nős pasi, terhes szerető, haragos anya, aki próbálja a lányát jobb belátásra bírni... ügyes, nagyon ügyes. Olyan, mint egy dél-amerikai szappanopera.

Ha véletlenül mégis igaz, akkor segítek: dehogy fog elválni...

2023. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/201 A kérdező kommentje:
Még nem mondtam el Neki. Azért nem, mert az Aliexpresseről rendeltem cuki baba bejelentő lufikat meg egy iszonyat édes kis babacipőt. Úgy fogom neki elmondani neki hogy azt odaadom neki plusz a lufikkal lesz fel diszitve a lakás. Szerintem a napokban meg fog érkezni és akkor végre el mondhatom mert már alig birom magamba tartani a jó hírt. A Kedvesem biztosan nagyon örülni fog, sokszor mondta már h szereti a Gyermekeket. Neki már nagy Gyermekei vannak 18, 21 évesek.
2023. jan. 20. 21:41
 10/201 anonim ***** válasza:
85%
4: Spoiler! XDD
2023. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!