Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy érzem hogy nincs családom?

Úgy érzem hogy nincs családom?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején 7-en vagyunk testvérek + anya,(apa,már nem)él). Suliig minden jó volt, nagyon szegény családból származóm, apának olyan betegsége volt ami miatt nem tudott dolgozni. Sokszor halucinalt- Képzelt dolgokat nagyon durva volt. Olyan volt mintha nem is lett volna apukám,sok ideig azt sem tudtam hogy mikor van a születés napja. Valamiért a gyerekek ki peciztek maguknak a suliban és csúfoltak mert igazából nem is nagyon volt ruhám.Nem tudtam elmenni az osztállyal színházba vagy kirándulni mert nem volt pénz rá. Volt egy nyár amikor annyira rossz volt hogy kajara sem telet. Aztán 15 évesen Elmentem dolgozni és így lett a saját pénzem , anya nem dolgozik és mindig azon megy a cirkusz hogy nincs pénze magának nem tud semmit venni, mert elmegy kajara. Aztán ha adok neki pénzt és mondjuk vissza akarom kérni egyszer elkezd velem kiabálni hogy mindig mindent megvett és meg azt az 5ezrest sajnálom tőle. Azt is mondja hogy ő nekünk csak csicskának van. A nővérem szerint csúnya vagyok semmirekellő és minden ilyesmi.

2023. jan. 24. 22:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
4# Ja mert a fityesz tehet arról hogy összehallucináltak 7 gyereket ezek a szerencsétlenek.
2023. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk a pszichiátriák szétverése valóban az ő saruk.
2023. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
Igen, úgy.
2023. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

12# Na na! Nem védem ezeket , de a Lipótmezei elmegyógyit Gyurcsány báék zárták be,2007 ben meg még sok más psziciátriai részleget csoportosítottak sehova, vagyis redukálták az ágyszámot.

Szélnek eresztve rengeteg elmebeteg kezelésre szoruló pácienst.

Sajnos.

2023. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Ötös! Jelenleg ezerszer szarabb helyzetben van a nép, mint más kormányok alatt lehetne!


Kérdező! Tanulj meg helyesen írni, aztán végezz el egy-két tanfolyamot, képezd magad, aztán menj el a családtól! És ne adj pénzt! Anyád oldja meg! Attól mert mindent megvett - ami a kötelessége! -, neked nem muszáj semennyi forintot adni. Vagy leültök, és megpróbáljátok megbeszélni.

2023. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!