Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Elfogadnátok ha a 24...

Szülők! Elfogadnátok ha a 24 éves fiatok egy 40 éves nőbe lenne szerelmes?

Figyelt kérdés
Össze is költöznének valamint gyermeket is szeretnének vállalni.

2023. jan. 29. 20:29
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy egy erős jellem ha nem bírod elviselni mások véleményét, mellesleg korrektül nem személyeskedve írtam le a valóságot. Veled ellentétben, hozod a formád. Nem vitatkozom egy gyökérrel, mert fel se fogod mit mondok.
2023. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
83%
Én el tudom viselni, de te másoknak akarod megszabni, hogy hogyan éljenek, és még neked áll feljebb.
2023. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
79%
Semmi logika nincs abban amit mondasz.
2023. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
83%
Csak te nem érted. De ahhoz képest, hogy nem viratkozol velem, visszaböffögtél valamit.
2023. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
95%
ahogy neki jó, a szülők tartsák meg a véleményüket, és barátkozzanak meg a helyzettel, mindenkinek ez az érdeke
2023. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Nekem is sokkal fiatalabb párom van. Sosem gondoltam, hogy így alakul az életem. Van már két felnőtt gyerekem, eleinte nem értettek meg, de aztán elfogadták a helyzetet, mert látták, hogy boldogok vagyunk. Nekik ez számít. Én se hittem, hogy ez működhet hosszú távon, de négy és fél éve működik! Persze a gyerekvállalás már más téma. Mi szerettünk volna közös gyereket, és ha így alakul, mindenképp megtartanánk. De inkább én vagyok az, aki tudja, hogy ez a párom számára évek múlva akár teher is lehet. Nem tudhatjuk, mit hoz a jövő, és nem szeretném, ha később éppen ez okozna problémát. Inkább úgy fogalmazok, hogy szép álomnak tűnik egy közös gyerek, de ha az ember józanul gondolkodik, jobb ha felébred.. mindenesetre én azt gondolom, hogy nagyon ritkán, kivételes esetekben működhet egy ilyen kapcsolat, de ez tényleg ritka, és mindkét féltől sok odafigyelést kíván. Elítélni senkit nem kell, mert nem látunk bele egy kapcsolatba. De a gyerekvállalás hatalmas felelősség, és szép a szerelem, de tudni kell józanul is gondolkodni.
2023. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!