Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A páromnak van egy fia, nem...

A páromnak van egy fia, nem tudom elfogadni?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt a párommal! Én 30/L Ő 33/F Eleinte szerettem 3as ban időt tölteni a gyerekével is, de úgy érzem mára elfáradtam..annyira új volt a helyzet és imádom is a gyerekeket . beszéltük többször is, hogy szeretnénk közös gyereket mi is, de valamiért mindig az anyagiakra fogja hogy még nincs itt az ideje ha komolyabban belemerülünk a témába. A kezemet sem kérte még meg soha senki . Azt sem erőlteti nagyon. 1,5 éve vált el a feleségétől. Közös felügyeleti joga van, heti 7-5napot nálunk van a gyerek , amitől már kikészülök, hogy kettőnkre sosincs idő. Hiába mondom el neki az érzéseimet , látom , hogy erőlködik . Viszont csak ideig óráig tart.. amikor itt van a gyerek nincs bennem semmi rossz érzés felé, viszont egy féltékenység elkap azzal kapcsolatban, hogy ő átéli azt ami nekem a legnagyobb álmom. Annyira egyedül érzem magam olyankor amikor itt van a gyerek, jelentéktelennek. Nagyon fáj , viszont próbálom elfogadni.. de azt érzem kevés vagyok.. mert mindig csak a gyerekéről beszél, a miénket meg nem erőlteti. Inkább mint ha kerülné ezt a témát. Kezdek belebolondulni:( én vagyok ennyire rossz? Nagyon tombolnak már bennem a hormonok..

2023. febr. 6. 18:00
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%
Minek jöttél össze gyerekese férfival?
2023. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%
eppen az ilyen esetek miatt SOHA nem jonnek ossze olyannal, akinek mar van gyereke
2023. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Nyilván aki tudja , hogy elesik, leül előtte.. én sem tudtam mivel jár ez az egész!
2023. febr. 6. 18:07
 4/47 anonim ***** válasza:
91%
Nem baj, akkor utólag is lehet cselekedni. Váljanak el szépen az útjaitok, és majd találsz egy olyat, akitől maximálisan megkapod a figyelmet.
2023. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
75%
Megint a "feleséges férfival jövök össze" szotri 1.401.131.123-ik epizódját halljuk? Te döntésed volt, hát élj együtt vele.
2023. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
92%

Én most picit összezavarodtam: azt mondod elfáradtál, hogy ha veletek van a gyerek, azt érzed nincs idő kettőtökre, de közben meg szeretnél még egyet?

Én értem, az akkor vér szerint a tied lenne, ami jó, de azértte is érzed picit, hogy ha ennyire nem bírod, akkor lehet nem a legjobb ötlet. Legalábbis nem most még egy gyerek.

Mert érthető, te úgy érzed az nem még egy, hanem "A" gyereked lenne... Vagy azt gondolod, egy csecsemő, ami a te véredből van kevésbé fárasztana le? És közben a párodnak továbbra is megmarad ez a gyereke, az már így kettő ráadásul.

De te tudod, én csak próbálom megérteni.

2023. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
23%

30 fölött minden eltelt évvel nő a kockázat, hogy a gyerek valamilyen mentális vagy fizikális problémával születik meg. Autizmus, vérszegénység, stb. A te órád ketyeg, és mégis feleséges, gyerekes férfival jössz össze. Csak egyet kérdeznék tőled is, és az összes hasonló milliárdnyi nőtől: Nektek mi bajotok van??


Szerinted a férfi újra át akarja majd élni a virrasztós, csecsemősírós hajnalokat?

2023. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
80%
hat epp ezert soha nem jönnek össze olyan növel akinek mar van gyereke
2023. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
77%
Ez ilyen. Aki gyerekes férfival kezd ezeket tudnia kell. De gondolom neked is ez a pasi volt a legjobb az összes közül a kölykével meg exanyucival problémástól. Szóval nem értem mi a nyígás tárgya.
2023. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
87%

Ne. Kérlek ne akarj gyereket vállalni egy elvált apukától.


A meglévő gyerek szívná meg legjobban, mert ha most még ki se mered mondani, de egyre jobban megfogod utálni, olyanért amiről nem is tehet.


Már most nem tudod elfogani, ha lenne egy közös azt is sajnálnád, hogy levegőt vesz.



A párod meg nem akar még egy gyereket, vagy legalábbis nem tőled, csak ehhez meg túl gyáva, hogy őszintén kimondja.


Keress egy független palit, aki ugyan arra vágyik amire te.

2023. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!