Mi is az apa feladata?

Figyelt kérdés
Nem fordultunk bírósághoz közösen megegyeztünk.10 éves lányomat egyedül nevelem.Apuka dob egy kis pénzt ezen kivül semmit sem.Az idén még nem kereste csak űzit küldött,h a pénzért cserébe néha ölelés és puszi jár neki.Nekem ez úgy jön le,h zsarolás.Mindent én csinálok egyszer nem vinné suliba ,nem viszi sehova .Havonta egy meki ami kb 20 perc és hozza haza .Az idén már nem vitte oda sem
2023. febr. 8. 15:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván nem érdekli a lánya. A kötelező minimumot hozza, azon kívül semmit. Szomorú az ilyen.
2023. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Nekem 8 éves a fiam. Papíron közösen neveljük de azon kivül semmi. Egy faluban lakunk max ha látja integet neki de semmi. A gyerek meg már fel se ismeri
2023. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A lányom el van keveredve mert szereti ,de már annyit beszéltem feleslegesen ,hogy ezért meg azért nem ér rá.
2023. febr. 8. 16:06
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi. Nincs konkrét feladata, ahogy az anyának sincs. Senki nem fogja kötelezni rá, hogy törődjön a gyerekkel, ha nem akar. A tartasdij át, ami kötelező.
2023. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
19%

Az apa azért van, hogy reggeltől estig dolgozzon.

Este hazamegy, eszik, utána bevág 2-3 üveg sört, megbassza az asszonyt, végig veri a családot, ha olyan kedve van és lefekszik a picsába.

Egy volt kollégám mondogatta mindig ezt.

2023. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
De miért nem hivatalos papír van róla,mikor tudtad milyen? Fizetni sem fog sokáig, főleg nem eleget.A gyermek pedig nagyobb lesz és sokkal többe kerül majd.Szerintem tedd csak hivatalossá a dolgokat.
2023. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal tereld hivatalosra a dolgot, legyen papír. Legyen szabályozva a láthatás, a gyerektartás. A rossz hír, hogy apukának a láthatás továbbra is csak joga, nem pedig kötelessége lesz. Viszont legalább nem intézheti el annyival, hogy fizet 10 ezer értékes magyar forintot havonta.
2023. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Én se értem, miért nem tereled hivatalos útra, minek nézed el neki, hogy néha dob csak egy kis pénzt a gyereknek?


Ha már természetben nem akarja kivenni a részét a nevelésből, akkor vegye ki anyagilag.


Sosem értem, miért hagyjátok magatokat hülyének nézni, megkárosítva ezzel a gyereketeket.

2023. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem miért jöttök a hivatalos úttal. A kérdező nem írt olyat, hogy nem fizetné a megbeszelteket
2023. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt írta, "dob egy kis pénzt". Meg hogy a pénzért puszit vár a gyerektől. Azért ebből prognosztizálhatóak a későbbi problémák.
2023. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!