Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Neveltszülő-nevelt gyerek...

Neveltszülő-nevelt gyerek flörtben meddig egészséges elmenni?

Figyelt kérdés
Párom előző kapcsolatából való felnőtt, már külön elő nevelt gyerekemmel néha flörtölgetünk egymással. Apró bókok, néha a fenekemre csap stb. Ezeket mind mások előtt, de egy ideje, ha egyedül vagyunk, már elég félreérthető celzásokat tesz nekem. Meddig lehet elmenni, ami még belefér?
2023. febr. 8. 21:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%

SEMENNYIRE!

Gusztustalan vagy. Neked lehetne több eszed, ha már te vagy az idősebb.

2023. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%
Semeddig. Kivéve, ha te vagy Woody Allen. De őt sem dicsérték meg érte.
2023. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
91%

Semennyire sem normális

Álljatok le mindketten mert ebből komolyabb ügy is lehet

2023. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%
Semeddig. Undorítóak vagytok.
2023. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Én 39 éves nő vagyok ő meg 22 éves fiú. Nem kisgyerekkora óta nevelem. Mindig közvetlen volt és nehéz eldönteni hogy komolyan gondolja vagy csak poén.
2023. febr. 8. 21:27
 6/43 A kérdező kommentje:
#3 na mesélj, pl mi😂
2023. febr. 8. 21:27
 7/43 anonim ***** válasza:
97%
Há szerintem éled hihetetlen hogy poénból csapkodja a segged.. egyik pasi se csinál ilyet csak poénból
2023. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
Elég*
2023. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
97%
És szerinted mentség, hogy nem neveled? A férjeddel szemben attól még ugyanolyan ocsmány dolog. Szerencsétlen embernek van legalább még gyereke, vagy valami családtag, aki nem bánik féreg módon vele?
2023. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%

AZ a vicc, hogy jogilag semmi, ahogyan Woody Allennél sem lett semmi.

Ettől még erkölcsileg gyomorforgató az egész.


Egyre inkább az az érzésem, hogy az elmúlt napokban kiírt rokon-vonzódásokat (lány dugna az apjával, unokatestvérek vonzódnak egymáshoz, most meg ez a nev.szülő és gyerek vonzódás) szóval ezeket egyetlen troll írja ki, és csak jót röhög a sok felháborodott válaszon.

2023. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!