Anyukámmal mi történt?

Figyelt kérdés
Nem érdeklődik semmi iránt, csak filmeket néz, görgeti a Facebookot, illetve ellátja a házimunkákat. Sajnálom szegényt. Mit tehetnék, hogy jobban legyen?

2023. febr. 12. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Jaj ön a tavasz, mozduljatok ki. Séta, cukrászda stb
2023. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Te semmit. Légy jelen, kérdezd meg esetleg, hogy szüksége van-e segítségre valamiben, aztán hagyni amiben van. Senki nem szereti a megmentőket, önkéntes belekotyogókat. Ha neki így jó, akkor így jó.
2023. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Mi? Az emberek többsége így el
2023. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A rövidebb napok alatt sokan hajlamosak enyhébb-súlyosabb un. téli depresszióra. Jó esetben enyhül a jó idő beálltával.
2023. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Anyukád elfáradt lelkileg.

Próbálj vele többet beszélgetni, foglalkozni. Hívd közös programokra, kérdezd meg miben tudsz segíteni.

2023. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Korábban érdeklődött? Vidámabb volt? Apukáddal milyen a viszony?

Nem, nem jó neki így, 2-es!

2023. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Anya vagyok -és kb így vagyok ahogy írod.. hirtelen végiggondoltam hogy vajon nem valamelyik gyerekem írta ezt..-nem hiszem- de legalább válaszolhatok, mint érintett. Kimerült és fáradt vagyok. Nincs nagyon semmi amiből feltöltődhetnék, túl sok a mentális teher is.

Rajtam- a gyerekem úgy "segíthetne" : - vállal a házimunkából, megoszthatok vele feladatokat, beszélgetünk, együtt készítünk ételt, filmet nézünk..

-de egyébként a többi kommentelő is írta.. a tavasz, majd a kirándulások jobb lesz.

Esetleg javasolhatsz valami testmozgást, edzést, sétát neki.

2023. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Igy kapcsolódik ki.
2023. febr. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk én sem csinálok több mindent.


Ellátom a háztartást, mosok, főzök, enyém minden ügyintézni való, rohangálni a csomagokért, csomagokkal, etc. etc.


Szeretem csinálni, de sokszor egész délelőtt le sem ülök, és utána örülök, amiért pl végre írhatok, vagy hallgathatok zenét, etc.

2023. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak kimerült a munkában. És nincs már semmire energiája.

Így ereszt le kicsit. Próbálj neki segíteni a házimunkában. Vállalj át kicsit a feladatokból.

2023. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!