Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is ez a megoldás...

Szerintetek is ez a megoldás a problémámra?

Figyelt kérdés
Mostanában mentálisan nagyon rosszul vagyok. Anyagilag nagyon rosszul állunk és bár mindent megteszek ez ellen, egyelőre semmi eredmény. Sokat sírok és élni sincs már kedvem. Barátaim nincsenek így max anyámnak tudok panaszkodni. Szerinte az a megoldás hogy menjek orvoshoz. Szerintetek is?
2023. febr. 12. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
25 éves korom óta tartok el 3 embert. És egy saját házat tartok fenn. Százszor felakartam adni. Volt hogy üres kenyeret ettünk napokig. De 12 óra munka mellett még vállaltam maszek melót. És bár csak 2 évig tartott a szenvedés de tuleltem. Lègy erős. Semmi nem tart örökkè😘
2023. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%

Így van.

Menj el orvoshoz és csináltassad fel magad vele. Megoldódnak az anyagi problémáid.

2023. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

Igen, persze. A barátok nem is azért vannak, hogy legyen kiknek panaszkodni.

Ingyenesen is tudsz menni pszichológushoz, bár elképzelhető, hogy az nem a legjobb. Önismereti könyveket pedig találsz a könyvtárban.

2023. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Önismereti könyvbol van 2 tele könyvespolc.
2023. febr. 12. 20:12
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

1-es válaszoló, teljesen odáig vagyok a válaszotokat, vagy 20x elolvastam, erőt adott nekem is. A stílus is tetszik és a lényeg az utolsó mondat!!! Kérdező!! Semmi sem tart örökké, ahogy a jó sem, de a rossz sem!!


Kitartás. 🥰

2023. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De hogyan segítene az orvos? Tényleg nem értem. Nem vagyok cicababa nincs mire pénzt adjon
2023. febr. 12. 20:20
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Ne orvoshoz menj, hanem dolgozni
2023. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem anyud arra gondolt, hogy ad valami szorongásoldot, stresszoldot vagy hangulatjavitot. Bár ezek szerintem csak tüneti kezelések. Az önismeret azért kell, hogy erősítse, hogy te magad irányítasz magad felett és senki más.
2023. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmit irányítani mert az összes módszer amivel eddig pénzt kerestem most nem működik plusz mindennap történik vmi negatív. Mintha el lennék atkozva. Ha más mondaná hogy ennyit szív nem is hinnénk el neki.
2023. febr. 12. 20:29
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem árthat, ha elmész orvoshoz (ha neked még van, LOL), és elmondod neki ezeket. És kitartás, nem vagy egyedül, idővel meg jobb lesz, tapasztalat.
2023. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!