Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogja fel, hogy...

Miért nem fogja fel, hogy kirepültem?

Figyelt kérdés

Anyám folyamatosan beszólogat nekem pl a párommal kapcsolatban, csak azért mert azt akarja hogy örökké gyerek maradjak. 24 éves vagyok, külön élek a párommal de bármikor anyámmal találkozok csak a csesztetés megy. A barátom tisztelettudó, van rendes munkája, nem léhűtő, keményen dolgozunk azért hogy fenntartsuk magunkat, anyám meg olyanokat mond folyamatosan hogy miért nem költözök haza hozzájuk, mennyivel jobb dolgom lenne, mit képzelek magamról hogy apámmal egyedül hagytam őket, stbstb. A nővéremnek is folyamatosan beszólongattak a barátjaira, tehát nekik mindegy, ki az, találnak benne kivetnivalót. Vagy túl vékony nekik, vagy nem elég gazdag stb! Ez borzasztó szerintem. Én nem hagyom magam befolyásolni, de a nővérem annál inkább, ő 34 évesen egyedül van azért mert anyám elmart mindenkit mellőle kb. Nyilván nem nekik kell, hogy tetsszen az én párom, de ő ezt nem érti meg, sokszor annyira felkapja a vizet anyám hogy nekem jön. Nyíltan kimondja, hogy páromat okolja és haragszik rá mert "elvesz engem tőlük". Nem fogja fel, hogy van saját önálló életem és, hogy nem lakhatok örökké vele és csinálhatok minden mozzanatomat úgy ahogy ő parancsolja.

Apám is nagyon konzervatív és régimódi, neki semmi nem jó amit csinálok, ronda vagyok, csak az üvöltözés, beszólogatás szintén. Nagyon megkeseredett emberek. Nem jó a viszonyom sajnos velük.

Mi a megoldás? Szakítsam meg a kapcsolatot örökre anyámékkal? Valaki járt már hasonló cipőben?



2023. febr. 15. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
A saját egészséged érdekében is szakítsd meg, plusz ez nem normális viselkedés. Ha tudod, motiváld nővéred, ne hagyja magát, mert így sosem lesz nyugodt élete.
2023. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%

Mert tudja, hogy így nem fogtok egyről a kettőre jutni, és ez a fenenagy függetlenség csak az első gixerig tart...

Mondjuk amíg az egyikőtők le nem betegszik, a másikat meg éppen ki nem rugják valamiért...


Vagy te nem látod, hogy ez mekkora zsákutca?

Olyan bringán tekersz amin nincs is lánc!

2023. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
1%

"Vagy túl vékony nekik, vagy nem elég gazdag "


Ja, ha bekeülsz a kórházba cseszheted ha vékony vagy...


Gyakorlatilag éhenhalsz, mert kaja a magyar kórházakba NINCS és rendelni se lehet, mert nem engedik be!

A látogatókat se engedik be ha van egy "helyzet"...


Az őseid csak simán vágják a magyar valóságot ennyi!

2023. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
2-es, neked aztán hatalmas igazad van! Pont olyan vagy, mint az az ismerősünk, aki 50 évesen is anyucikával élt, anyucika meghalt, ő meg azonnal felakasztotta magát! Rád is ez vár. Idióta!
2023. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

hú, de felcseszte az agyam ez a nyomorék szülőn élősködő életképtelen parazita incel...

Kedves kérdező, neked van igazad. A nővéred sajnos nem normális. Én biztosan a minimálisra csökkenteném a kapcsolatot ezekkel a mérgező, beteg agyú, abnormis szülőkkel, vagy teljesen meg is szakítanám, félelmetes, hogy egyesek így gondolkoznak és szabadlábon vannak, nem valami diliházban.

2023. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
A férjem. Csak ott az ő apja olyan, hogy mindent leszar, nem érdekli, mit csinalnak a gyerekei, kivel vannak, az unokák sem, csak lehessen cigizni meg tévézni. Az anyja viszont pont ilyen, mint a tied. A megoldás az, hogy engem be se mutatott már nekik a ferjem és a gyerekeket sem ismerik. Néha telefonal nekik, 2-3 hetente átmegy és ennyi. Általában teljesen leszívva erkezik vissza, de legalább minket nem tud az anyja cs.sztetni.
2023. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
A saját lelki egészséged és nyugalmad èrdekében szakítsd meg a kapcsolatot velük,ha nem akarsz a nővéred sorsára jutni...
2023. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
Saját érdekedbe szakítsd meg magad ahogy a sok demagóg írja... :D
2023. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%

#6


100%


!!!


Rányomsz a zöldre azt visszafelemegy! :D

2023. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kajitani ***** válasza:
98%
Sajnos nálunk is ez a helyzet,annyi különbséggel hogy én vagyok az idősebb testvér. Anyám már nem él,de a mai napig kísértenek a szavai,hogy semmire nem viszem,sosem leszek jó háziasszony,sosem leszek feleség, jobb nekem otthon,ahol ők elviselnek engem. Apám megérte,hogy anyám egyik jóslata sem vált be,a saját kis életemet élem a saját házunkban a férjemmel és a kisfiammal, jelenleg várandós is vagyok. Apám most már próbálna jönni, kötődni,unokázni... Jelenleg ott tartok,hogy nem tudom,mit kezdjek vele. Egyelőre még engedem hogy jöjjön,de sokszor pont olyan buta beszólásai vannak a kisfiam felé is,mint anno felém,meg már próbált utasítgatni is,de mondtam neki,hogy ebben a házban nem az van,amit ő mond. Szerencsére a bárminemű segítsége nélkül is megvagyunk. Hát... így állunk most.
2023. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!