Lehetséges a késelés?

Figyelt kérdés

Félek.

A gyerekkorom szörnyű volt, amelynek az erőszak összes formája részese volt, de ez lényegtelen, gondoltam megemlítem, hogy érezhető legyen a probléma mélysége.

Félek. Lassan 24 éves leszek. Nem merek hosszabb ideig elmenni sehova, mert féltem a családomat, úgy érzem védelmeznem kell őket. Vannak a környéken olyan rokonaink, akik gyerekkoromban olyan szinten voltak, akikkel senki nem találkozna szívesen. 2022. őszén is kihívták anyámat verekedni, de hál istennek nem történt semmi. Félek, hogy megkéselik a családomat, mert kinézem belőlük, hisz ha valami nem úgy van ahogy akarják, akkor sértődés és erőszak a megoldás. Bár késsel utoljára engem gyerekkoromban fenyegettek, de akkor is bennem a félelem, hogy a családom bármelyik tagjával is megtehetik. Most viszonylag nyugodt a helyzet, nincsenek problémák. A családom is inkább "becsicskult", minthogy konfliktusba kerüljön. Meg is értem a szüleimet, hisz öregek és betegek, az egyetlen kisöcsém szintúgy. Én régóta nem voltam orvosnál, de gyanítom, hogy a sok stressz és magány okozott gondot a testemben, mert minden reggel hányok, megy a hasam, sokszor véres székletem van, sorolhatnám.


Szerintetek történhetne baj, ha elmennék kikapcsolódni? Bár lehet nem is tudnék, tapasztalatom sincs, hisz életemben csak iskolával voltam, akkor is maximum a mellettünk lévő településen. Egyáltalán mit tehetnék? Szerintetek lehet akármi baj? Úgy érzem képtelen vagyok ép ésszel gondolkozni, aludni is csak 2-4 órákat tudok.



2023. febr. 20. 17:30
 1/7 anonim válasza:
100%
Jó ég szülőknél is van street fight?
2023. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha te 24 vagy, anyád gondolom már egy jó ideje felnőtt ember. Ki tudja hívni egyedül is a rendőrséget.
2023. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, iskolába se jártál, dolgozni se jársz el otthonról...
2023. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gond van csak van annyi esze hogy hiv segitséget.
2023. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább orvoshoz menj.
2023. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen írásképpel nehezen képzelem el, hogy street fighter közegben nőttél fel. Ha mégis, akkor gratulálok a kitöréshez. Szüleidet nem tudod elköltöztetni?
2023. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem azon agyalnék, hogy egy FELNŐTT ember miért életképtelen, hanem elhúznék onnan az ország másik felére, és vissza sem néznék.
2023. febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!