Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit éreznél ha az örökbefogado...

Mit éreznél ha az örökbefogadott gyereked olyanokat mondana kamaszként, hogy nem vagy az igazi anyám, nekem nem parancsolsz, bár döglenél meg?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 18:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
39%
Azt, hogy hiba volt örökbefogadni. Az anyja okosabb volt tőlem, hogy nem tartotta meg.
2023. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
77%

Nevelés el lett szúrva, nyilván a kamaszkor kicsit a határókat feszegeti de azért ilyeneket nem szívesen akar hallani az ember.

Mondjuk vastagon benne van a közösség is amiben él(iskola pl.), az lenne meg nem tud mit tenni az ember.(fölig teljes állás - háztartás mellett)

2023. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
24%
Attól is függ, hány évesen fogadtad örökbe. De tény, hogy valamit nagyon elrontottál.
2023. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
90%

Nem lepodnek meg. En is mondtam tinikent mergemben csunyasagokat anyamnak, bar mondjuk olyat nem, hogy dogoljon meg, de olyasmiket igen, hogy utalom, gyulolom, barcsak mas lenne az anyam stb. Es nem voltam orokbefogadott, csak hisztis tini :D


Nyilvan egy duhos gyerek ott bant, ahol tud, mert duhos es nem tudja kezelni az erzeseit. Ettol fuggetlenul persze ez nem jo, de nem is annyira meglepo.

2023. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
95%
A kamasz dühe szól belőle. Nyilván a saját frusztrációját vezeti le rajtad. Próbálj nyugodt maradni és, ha lehiggadt, megbeszélni vele a problémáit. Minden kamasszal vannak kisebb-nagyobb problémák, ha örökbe fogadott, akkor ez hatványozódhat, próbáld meg nem magadra venni a szavait.
2023. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, a kamaszodban az is tombol dühként - és ez most kezd tudatosodni benne -, hogy a saját szülei ellökték. Ez feltupírozza az amúgy is labilis kedélyállapotát. Kérjetek segítséget, ha egyedül nem megy.
2023. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
99%
Egyik ismerősnek is ezt mondta a fia tiniként, bár ott saját volt, de gondolom azért nincs jelentősége, mert az örökbefogadottat is sajátként szeretik. Most nagyon jó a kapcsolat köztük, ez tényleg egy tinikori lázadás
2023. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
89%
Barátnőm járt így az örökbefogadott fiával. Fogta, elvitte a biológiai anyja (tudta, ki az) lakhelyéhez, konkrétan a puttisorra. Megmutatta neki és elmondta, hogy így is nőttél volna fel és nem lett volna nyaralás, meleg otthon, stb. Hatott.
2023. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
17%
adnám vissza az otthonba
2023. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim válasza:
36%
Én azt mondanám: valóban, ha az igazi anyádon múlott volna, rég halott lennél, nem kell, hogy én parancsoljak, és meg is halhatok, de akkor visszakerülsz az intézetbe? Szeretnéd?
2023. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!