Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a kamasz gyereked nem...

Ha a kamasz gyereked nem szeretné, hogy feleségül vedd a párodat 2 évvel az édesanyja halála után, akkor a gyerekre való tekintettel lefújnád az esküvődet?

Figyelt kérdés

Együtt élünk már, abba beletörődött a gyerek, de azt nem szeretné, ha össze is házasodnánk.

Nem értem miért.



2023. febr. 28. 15:41
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ez a te életed. És ha együttéltek, akkor nem mindegy?
2023. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
94%
Ebbe nincs beleszólása.
2023. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
95%

Én sem gondolom, hogy ebbe beleszólása van. Nyilván kamaszként nehezen tudja ezt feldolgozni, de egyszer fel fog nőni, megérti mit jelent a magány, a szerelem, és hogy ő sem szeretné, ha valaki megmondaná, kivel házasodjon össze.


Jó, mondjuk a 2 év nekem is kicsit merész, ennyi idő alatt szerintem túllendülni is nehéz lenne a gyászon, nemhogy eljutnk oda, hogy mást akarjon ah ember feleségül venni, de gondolom nem szeretted már a feleséged, csak a gyerek ezt nem tudja vagy igen, de nem tudja feldolgozni a kamasz eszével.

2023. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
80%
Ez már a 3. kérdés ebben a témában. Nem értem, hogy a gyereket miért pont az esküvő zavarja, az nem, hogy az apa 2 év után már mást akar? Kamaszként ezt nehéz lehet elfogadni, egyetértek. Én várnék kicsit.
2023. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
91%
A véleményét elmondhatja, de a döntés az enyém.
2023. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
91%
Már megint te vagy? 🥲
2023. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

6- os!

Ismerjük egymást?

A te fiadat tanítottam?

2023. febr. 28. 16:11
 8/51 anonim ***** válasza:
64%
Nem . Kamaszként felé kéne fognia hogy ebben nincs döntési joga. És nem, nem engednék neki mert uralkodni óhajt az életemen. Meddig akar az anyja halála mögé bújva manipulálni?
2023. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
73%
Igazából két év után szerintem még új társam sem lenne,nemhogy együtt éljek,meg házasodjak.De ez én vagyok.Igazából a te életed,de én megértem a gyereket is,hiszen a házasság az olyan véglegesnek hangzik.Ő még valószínűleg nem dolgozta fel a történteket,és úgy érzi ez nem helyes.Ettől még a kérdésre válaszolva,nem, csak emiatt nem fújnám le.
2023. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
66%
Előző, a kérdező a gyerek anyjáról beszél: nem feleségeként említi. Fogalmad sincs együtt éltek-e a nő halála előtt. És ez csak hatalmi játszma a kamasz részéről: se több, se kevesebb.
2023. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!