Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Köteles vagyok elmenni apám...

Köteles vagyok elmenni apám esküvőjére a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Próbál megnyerni minket a nő, de ki nem állhatjuk, utáljuk, hogy vele kell élnünk! Nem szeretnénk jó képet vágni az esküvőjükön!

17 éves fiú



2023. márc. 9. 15:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
Igen
2023. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

Pedig lehet, hogy jó arc.

Közös pont már biztos, hogy van, mert mind a hárman szeretitek az édesapádat.

2023. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem, neked nem, mivel az alapvető ember jogod egy kicsinyes bunkónak lenni.
2023. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Hát nézd, ha vele éltek, illő lenne. Ha nem kedveled és ezt ki is mutatod, nem sokáig kell már vele élned így 17 évesen
2023. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
7%
Felőlem oda mész ahova akarsz
2023. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 NTBS ***** válasza:
64%
Ha édesapáddal laksz és ő tart el akkor igen. Ha nem,akkor nem.
2023. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem illendőségből menjetek el, apád biztos örülne neki. Apád szereti gondolom ha el akarja venni feleségül. És a nő gondoskodik rólatok? Főz rátok? Törődik az otthonotokkal?? Csak mert ezek sem utolsó szempontok? Vagy elhanyagol benneteket?? Ezekről azért ne feledkezzetek el? Vagy ingyenélő akit apátok eltart??? Mert ha egy semmirekellő, ingyenélő élősködő nőszemély akkor megértem az ellenszenveteket.
2023. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező elmenni. De gondolom neked sem esne jól ha nem fogadná el majd a párodat. Ha nem egy gonosz mostoha az új párja, akkor bunkó dolog így viselkedni vele a te korodban.
2023. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja.
2023. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Próbál megnyerni minket a nő,..."


Akkor esetleg kicsit bővebben írhatnál a "vétkeiről", mert így úgy tűnik, te/ti vagytok az elviselhetetlenek!

2023. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!