Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyenek a szüleim? Mit...

Miért ilyenek a szüleim? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

A szüleim rossz nevelést kaptak, és látszódik, hogy visszahúzódóbbak. Itthon inkább írásban mondanak mindent, holott egy házban élünk.

Például ma van a szülinapom, és édesanyám Messengeren írt. Édesapám jött be, a fejhallgató a nyakamban, és megállt, megszeppent és mondta, hogy "milyen fejhallgató? Ó, jaj, a fekete" és elment.



2023. márc. 14. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Nem értem, ebben mi a "rossz nevelés", másrészt miért gond, ha valaki visszahúzódó?

Az meg, hogy valaki Messengeren köszönt fel, nem probléma szerintem, egyszerüen így biztosabb, hogy nem zavar, amikor megköszönt, illetve sokszor tud képet, stb is küldeni vele.

A fejhallgató-részt meg végképp nem lehet értelmezni.

Szerintem a probléma inkább veled van, te nem tudod elfogadni az embereket úgy, amilyenek.


Mellesleg: Sok boldog születésnapot!

2023. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Azzal kezded, hogy megmagyarázod, miért ilyenek. Akkor most mire vagy kíváncsi?
2023. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Semmit örülj

a messengert nem kötelező elolvasni

2023. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt ha jól értem van egy szülői magatartás és egy ettől eltérő gyermeki igény. Ők már ilyenek, változni nem fognak, ebben a történetben ennyi van. A szeretet és empátia iránti igényedet valószínűleg csak a saját családodban fogod tudni majd kielégíteni, kiépíteni. Ez az érzelmekben sivár környezet kicsit ijesztő nekem, mint ahogy az előttem szólók válaszai is. Ebben a világban ez már ennyire természetes? Nem hinném, hogy ez a helyes út.

Sok sikert kívánok az életben és kívánok egy olyan családot, amilyet megálmodtál. Boldog szülinapot :)

2023. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek, enm fogod őket már emgváltoztatni.
2023. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem csináltok valamilyen születésnapi zsúrt? Úgy szokták.
2023. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!