Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez nem kártékony...

Szerintetek ez nem kártékony a Tiktokon a gyerekekre nézve?

Figyelt kérdés

Vannak felnőtt nők lehet anyukák is akik úgy énekelnek vagy beszélnek a kamerába hogy vicces legyen a pina kifejezés ez nem gáz ?

De persze ha plusz 18 as videó kerül szembe velünk azon felháborodik mindenki hogy jaj a gyerek meg ne lássa érdekes


2023. márc. 18. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem veletlenul nem valo gyerekeknek a tiktok. Gyerekeknek semmi helye a tiktokon.
2023. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a gáz, hogy olyan érdeklődési köröd van, hogy ilyeneket ájánlgat neked (vagy a gyerekednek)


Mikor lezöltöttem a TikTok-ot az első keresésem után direkt nem kerestem rá semmire egy hétig. Csak az ajánlott videókat néztem. S valahogy egy olyan videó se jött velem szembe, amivel "antireklámozni" szokták a TikTok-ot. (seggrázós, stb)


Nem hülyék a fejlesztők, azt akarják adni az embereknek, ami érdekelheti őket, mert akkor töltenek el minél több időt az alkalmazásban.

Ha meg az algoritmus szerint ilyen videók érdekelhetnek téged, az nem a TikTok hibája.

2023. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom nem a Tik tok hibája vagy az is lehet hogy egyszer kétszer én kerestem rá de attól még nem kizárt hogy másnál nem jelenhet meg ilyen videó is szerintem.
2023. márc. 18. 11:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose ajánl ilyen tartalmakat a TikTok.
2023. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Érdekes
2023. márc. 18. 11:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi érdekes? Az érdeklődésednek megfelelőeket ajánl. aki picsavillantós videókat néz, az ne csodálkozzon ha ilyeneket ajánlanak neki. Ha cuki cicákat bámulsz, aki cuki állatosokat fog ajánlani.
2023. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint mondom, ott az algoritmus. Ha nem keresel rá, nem nézed, nem hasonló az érdeklődési köröd, akkor nem is fogja ajánlani. Nem érdeke.


Hasonló témában volt már válaszom itt, a kérdést nem kapom, de ezeket a random videókat adta nekem akkor elé:



[link]

2023. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem a gyerekeknek nincs helye a tiktokon hanem az ilyen tartalmaknak.

Jobban kéne moderálni

2023. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ mit néznek / csinalnak rajta.
2023. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
9 teljes mértékben ugyanis olyan videókat ajánl utána fel.
2023. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!