Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit szólnál, ha a...

Szülőként mit szólnál, ha a gyereked nem ott lenne a hétvégén, ahol mondta?

Figyelt kérdés

20 éves, egyetemista, dolgozik nehaz, de nagyobb részt nem tartja el magát. Azt mondta, hogy a koliba volt egész hétvégén, egyedül, aludt meg tanult. Gyanúsan keveset írt arra hivatkozva, hogy éppen szerelnek valamit a koliban ezért nem jó a wifi(nincs mobilnete)

Ehhez képest egy régebbi barátnőjénél és annak vőlegényénél volt szombat reggeltől vasárnap délutánig, pár középiskolás kori baráttal, több, mint 3 órányi távolságra vonattal attól a várostól, ahol a beszámolója alapján.

Mindezt pár nappal a nagymamája halála után (aki a te anyád), akivel amúgy nagyon jó kapcsolata volt.


2023. márc. 19. 16:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%

Semmi közöd hozzá.

Nyilván azért hazudott, mert neked nem lehet semmit normálisan elmondani, mindenen megsértődsz, kotnyeleskedsz.

2023. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%
Elgondolkodnék azon, hogy miért hazudott nekem
2023. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%
Itt csak az a rejtély, hogy mi az oka annak, hogy az anyjának kamuznia kell, hogy a srác hol van. Én 17 és 23 éves korom közt mindig hazudtam anyáméknak, hogy miért nem tudok hétvégén hazamenni, nekem is meg volt az okom. Nézz magadba is
2023. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%
Ez az egy, amire ugrom. Nem szólok bele, kivel van, mikor, miért, meddig, de nem hazudhat róla. Nekem volt a kilencvenes évek elején egy osztálytársam, aki azt hazudta a szüleinek, hogy egy ismerősnél lesz péntektől vasárnapig. Amikor nem ment haza, fogalmuk sem volt, hol keressék. Napok múlva derült ki, hogy elütötték Jugóban...
2023. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt kedve hallgatni a negatív véleményedet. Attól, hogy meghalt a nagymamája, még szabad szórakoznia. Te itt személyes sértésnek veszed, hogy szórakozni mert, miközben meghalt a TE anyád. A te anyád neki éppúgy a rokona volt, nem rólad szól az ő élete.
2023. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
7%
Rájönnék hogy gerinctelen embert neveltem, mert annyit képtelen mondani: anyu, programon lesz a hétvégén, jövő héten találkozunk. Nem kisgyerek, nyilván éli az életét... de hazugságtól undorodok.
2023. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
Csalódott lennék magamban, hogy a gyerekemnek hazudnia kell a hollétéről.
2023. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%
Az előttem szólóknak adnék igazat... vajon a 20 éves fiad miért nem akarta megmondani őszintén, hogy hol lesz? Ezen kellene elgondolkodnod elsősorban, és utána számon kérni őt bármiért. Valószínűleg nagyon is jó oka volt annak, hogy hazudott.
2023. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
10%
Kell? Nem kell. Csak gyáva\sunyi.
2023. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
11%
Bezzeg ha a szent kölöknek esne rosszul, hogy a gyászában a tulajdon anyja telibe fossa a fejét és még hazudik is, a kérdező lenne a legnagyobb szemét a világon.
2023. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!