Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan bekuljek ki apummal?

Hogyan bekuljek ki apummal?

Figyelt kérdés
apumék elváltak mikor 10 éves voltam. most 23 vagyok. de apummal tartottam a kapcsolatot ritkan. 4 eve erosodott meg kapcsolatunk. de most 3 honapja haragszik. mert a keresztnevem megvaltoztattam. apum, es nagyapam, dedpapam Molnár János-ok. es en Molnár Marcell Ákos névre változtattam nevem. és apum azota meg a mostoha anyam, apai nagyanyiék szoba se allnak velem. mondtak hogy lehetek ennyire mocsok hogy apum es papam nevet le vetettem. meg facen is letiltottak.... nem tehetek rola de ugy gondoltam a Vezetek nevet meghagytam ugyan ugy apum neven vagyok . nem ereztem a magamenak a keresztnevet ugy erzem kulonallo ember vagyok kell egy sajat nev.
2023. márc. 22. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Hát keresd őket, és legyél türelmes, ami nem egy ne erőltesd, de azért tudasd, hogy nem lettél más attól, hogy máshogy hívnak.


Amúgy a hivatalos névváltoztatásra mi szükség volt?

Vagy mi jelentősége? Vagy csak a fészbukon változtattad meg?


Nekem három nevem van de mindíg a második keresztnevemen szólítottak gyerekkoromban, aztán én úgydöntöttem hogy elkezdem a harmadikat használni a másodikkal be sem mutatkozok, azóta csak anyám hív nagyritkán a második nevemen, de inkább gyerekem et mond többször.

2023. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kulonben apum sose vett nekem gyerekkent semmit. meg gyerektartast sem fizetett. sajnos.
2023. márc. 22. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

Nekem se vett, sőt kaopargatni kellett mindenről az árcédulát amit anyám vett meg, viszont marhasokat tanultam tőle olyan dolgokat amikre anyám sosem tanított meg volna, az ő szerszámait használtam kezdetbe, é nem vert meg ha szédszedtem valamit és nem bírtam összerakni elsőre, e azért igen ha visszapofáztam vagy szemtelen voltam és nem adtam meg a tiszteletet.


Kaptam tőle sajnos egy enyhe asztmáét is a benti bagózás miatt, lehet ezért se lett belőlem élsportoló, meg focista se, de azért szódásüveget hordó gerincferdüléses penészvirág se lettem!

2023. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Már megint?! 😴
2023. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Már volt...
2023. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Mondd neki a következőket: Szia Apu! Tegnap Molnár János voltam, ma Molnár Marcell Ákos vagyok, holnap meg Molnár Júlia leszek nemátváltoztató műtéttel. Béküljünk ki mert a "kislányodnak" csak nem lenne szíved ellentmondani!

Ha nem békülsz ki velem akkor teleszemetelem a gyakorit névátváltoztatós kérdésekkel heti szinten. Ugye nem akarsz rosszat a gyakori népének ha már én a fiad olyan hülye vagyok, hogy névváltoztatós idióta kérdéseimmel magamat égetem. Ez a fétisem, erre izgulok fel. Hülye vagyok mint az alapítványi iskolás kérdező. Bocsika apu, szeretlek.

2023. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekiallsz vele beszélgetni ujra.
2023. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Uncsii. Nem kapta mar eleg valaszt? Nincs jobb dolgod?

Munka, csaj, valami? Foglald el magad, az segit!

2023. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Unalmas vagy! Jelentve!
2023. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!