Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a saját...

Mit csináljak, ha a saját apám teljesen lejáratott a városba ahol élek, én pedig ezt nem tudom feldolgozni? (Bővebb lent.)

Figyelt kérdés

Körülbelül 5 éve nem beszélek apámmal, mert megszakította velem a kapcsolatot.

Azóta engem és anyát teljesen lejaratott kitalálgatott minden félét rólunk, az emberek pedig elhiszik neki..

Én egy szerény, csendes lány vagyok, és ezért azt találta ki, hogy én tiszteletlen és undorító viselkedésű vagyok, tiszteletlenül viselkedtem vele és a nőjével stb, holott egy rossz szóval nem bántottam, inkább ők engem…

Ő összejött (azóta mar össze is hazasodott) egy olyan “nővel” aki tiltja a családjától és minden követ megmozgat annak érdekében, hogy csak vele foglalkozzon, ne kelljen menni szülőkhöz, testvérhez, egyébként az anyja (vagyis a mamám) bele is betegedett ebbe és nem sokkal utána meg is halt sajnos.:(

Ez már lassan 8 éve így megy, múltkor számon kért nagynéném vagyis az ő testvére, hogy miért telefonálgatok én meg hogy mire jó ez nekem, hogy ilyen szövegekkel hívogatom és hogy szegyelhetnem magam stb én meg csak így állok, hogy mivan miről beszel?!

Mondja, hogy a telefonra le lehet tölteni ilyen alkalmazást, amivel lehet szöveget mondani hivasba vagy mi, aminek én a létezéséről sem tudtam, mert sosem érdekeltek ezek a dolgok és hozza teszem, hogy ENGEM HIVOGATOTT VALAKI ILYEN SZÖVEGEKKEL! És ezzel lebuktatták saját magukat, hogy ők zaklattak engem a SAJÁT GYEREKÉT!

Szétszórta itt a városba ahol lakom, hogy én zaklatom őket micsoda neveletlen vagyok stb ÁRTATLANUL. És így néznek rám az utcán. És az a legrosszabb az egészben, hogy esélyem sincs megmagyarázni senkinek semmit sem.

Tényleg ennyi egy ember becsülete?!

Anyáról szetszorta, hogy mindenkivel lefeküdt stb, holott ő csalta meg anyát, anya azóta sem volt senki mással rajta kívül, meg hogy csak a pénz a fontos neki meg mindenkit kihasznál pénzüket meg mindenhogy mikor ez FORDITVA VAN neki számít csak a pénz, meg még elég durva dolgokat terjesztett rólunk, amiket inkább nem is szeretnék már leírni..

Amikor kisgyerek voltam minden héten ivott, nem törődött velem úgy nőttem fel hogy egy jó szava nem volt hozzam csak kiabált velem sőt valamikor meg is rángatott.

18. Születésnapomra és a sikeres érettségimre azt kaptam tőle ajándékba, hogy levette a gyerektartást es nagynenem képéhez is vágta üvöltve, hogy “alig várja hogy betöltsem a 18-at egyből leveszi a gyerektartást”..

Én ezeket ennyi év után sem tudom feldolgozni minden nap eszembe jut, idegelem magam, rágódok rajta stb..

Tényleg olyan durva dolgok történtek, hogy nem is szeretném részletezni, akkor nagyon hosszú lenne.

Szerintetek mit csináljak, hogy ne bolonduljak már bele teljesen?😪



2023. márc. 27. 16:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És hozzáteszem, hogy az a “nő” egy prosti, k*rva volt (vagy még most is kitudja..) ő is helybeli..
2023. márc. 27. 16:59
 2/19 A kérdező kommentje:
És olyat is kitalált, hogy engem kirúgtak minden iskolából, holott egyből sem rúgtak életembe se ki, sőt még marasztalni akartak…
2023. márc. 27. 17:00
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
/ignore ez a legjobb amit elhet tenni.
2023. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudom, egy ideig ment is, csak aztán újra újra előjön, amikor valaki szembe jön velem gondolom, na ez is mit tudhat jogtalanul.
2023. márc. 27. 17:06
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Aki ismer, tudja az igazat. Csak ez számít.
2023. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát, ha az embernek a saját családjába is el tudja hitetni a szörnyűségeit, akkor én ebben sem hiszek már sajnos :(
2023. márc. 27. 17:24
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan! Ki a búbánatos fhaszt érdekel ismeretlen emberek véleménye? Ha mégegyszer számon kérnek, fogod és kinyomod a telefont, lecseréled a telefonszamod. Ne érdekeljen már, hogy azok a 2 bites hülyék, akik elhiszik apád k. rvája meg a nem normális apádnak ezeket, mit mondanak rólad.

Ignoráld őket, lépj rajtuk túl, cseréljd le a számod és mondd meg nekik, hogy mind leszo. phattok 🖕🖕🖕🖕🖕

2023. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoda 3 napig tart. Aki ismer, az tudja az igazságot, aki meg nem ismer, annak tök mindegy. Nem kell ezen pörögni. Éld az életed tovább. Mindig vannak az életben rosszakarók, akár munkahelyen is, vagy csak úgy ismeretlenül, mert dögöljön meg a szomszéd lova is. Ezeket tudni kell ignorálni, mert különben becsavarodsz.
2023. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nővérem csinálja ezt. Eleinte én is ideges voltam tőle, de már annyira nagyon nem érdekel... Tudom, hogy fiatalon nagyon fontosnak tűnik, hogy mások mit gondolnak rólad, de később rájössz, hogy valójában egyáltalán nem az.
2023. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, ennyi.
2023. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!