Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szóltak a szüleid, amikor...

Mit szóltak a szüleid, amikor megtudták, hogy gyereket vársz/tok?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Felröhögtek.
2023. márc. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Miért röhögtek? :S
2023. márc. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek örültek, mióta megtudták, hogy jön a tesó, azóta mintha kerülnének! 😬
2023. márc. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anyám boldog volt és mai napig az, fél éves az unokája.
2023. márc. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy olyan dolog, amin nem kell aggódnom, ugyanis nem tartom velük a kapcsolatot igazán.


Külföldön élünk, ergo ha látni akarják a gyereket vagy fizetik az utat vagy kijönnek.


Egyik sem jó megoldás nekik. Bocsi, én meg nem hurcolászok egy csecsemőt havonta 1000+ km-t.

2023. márc. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3 gyermekünk van. Egyiknek se örültek.


Anyámtól világ életemben azt hallgattam : ne szüljek, pláne kettőt ne. Ha ő tehetné, még egyszer biztosan nem szülne, pláne kettőt nem. ( én vagyok a mádodik, ezzel mindig azt éreztette, hogy én egy hiba vagyok. Mindig is nővérem volt a mindene, pedig ő becsúszott gyerek, én meg tervezett)


A harmadiknál közölte anyám, hogy hallani se akar róla.


Ha még a nyakára szültem volna, talán valahol meg is értettem volna egy kicsit. De férjnél vagyok, saját házzal, sosem kellett eltartaniuk.


Persze most elő adják, hogy mennyire szeretik őket, meg ők a minden..

2023. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiakadtak

(mint én)

2023. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Örültek.
2023. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Örültek. A többi unokájukat is nagyon szeretik.

Az anyai nagyapám viszont már édesanyám 3. gyerekénél (nálam) is kiakadt, hogy milyen felelőtlen, a 4-nél a második felesége felajánlotta, hogy inkább ő mondaná el, hogy ne legyen balhé. Ő már csak tudta, milyen felelősség egy gyerek, anyu születése előtt lelépett. Az apai nagyapám ugyanakkor nagyon örült nekünk, sokat foglalkozott velünk.

2023. márc. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!