Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak olyan emberek akiknek...

Vannak olyan emberek akiknek nem lehet sehogyse kifejezni hogy szeretjük őket?

Figyelt kérdés

Édesapámmal régebben nagyon sokat veszekedtünk eléggé eldurvultak a dolgok így nem nagyon tartottam vele a kapcsolatot. Mostanság sok jó dolog történt velem ezért elhatároztam hogy a plusz energiáimmal megpróbálom vele rendezni a kapcsolatunkat ami egy darabig sikerült is de megint újra csúnyán összevesztünk. Sokszor próbálom kifejezni neki veszekedés közbe hogy szeretném megbeszélni vele és nem hiába civakodni de valahogy nem megy. Nagyon rosszul érzem ezért magam.

25/F



2023. ápr. 6. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Mindenkinek más a szeretetnyelve. Ha rájössz, hogy apukádnak melyik dominál, akkor tudod a legjobban kifejezni és éreztetni vele.
2023. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Pedig van ilyen ember. Egyszerűen senkinek sem hiszi el, hogy csak úgy simán szereti. Ennél van egy rosszabb hírem: ő sem képes senkit szeretni. Miközben meggyőződése, hogy ő szereti a .... és itt akár sok nevet is képes felsorolni. Akikkel így vagy úgy, de egy életen át kereste a konfliktust.
2023. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Miért erőlködsz, amikor Ő láthatólag semmit nem tesz a kapcsolatotokba bitán kívül? Tudod, minden két emberen múlik, és itt kizárólag te vagy az, aki normális kapcsolatot akar, ő nem.


Engedd el a dolgot.

2023. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy én is valamit rosszul csinálok. Túl sokat várok el tőle azt hiszem. Elég nyers, hideg családban nevelkedett és érzékenységet és megértést várok el tőle amit ő valószínű önhibáján kívül nem tud megadni. Sajnos ha együtt dolgozunk szinte mindig összeveszésbe torkollik a munka. Én csinálnám, ő folyton beleszól ami miatt tiszta fogyatékosbak érzem magam, ennek hangot adok hogy hagyjon már dolgozni és kész a veszekedés
2023. ápr. 6. 14:10
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Hiperkritikus apuka, aki egész életében sajnálgatja magát, hogy sosem tudott megfelelni az apjának. Csak azt nem látja, hogy ő pont ugyanolyan. Mondanod nem kell neki, azonnal ugrik a torkodnak, ha te azt tudnád, hogy neki...
2023. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából az zavar hogy el van akadva a kommunikáció. Már nem élek otthon de az ilyen veszekedések után mindig Anyával akarom megbeszélni a dolgot de amikor halljuk hogy jön be mindenki csendben lesz és ez szerintem nem egészséges. Az ilyet normális, értelmes emberek meg tudják beszélni és feloldódik a feszültség mindenkiben nem?
2023. ápr. 6. 14:20
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert anya is és te is behódoltok apunak. Csönd, nehogy apád ideges legyen. Tojáshéjon lépkedés, ahelyett, hogy két felnőtt elmondaná apunak, milyen is vele az élet. De te is tudod a választ: Mehettek, ki merre lát.
2023. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Vannak érzelmi analfabéta emberek, igen.
2023. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek.
2023. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

A 7es igazat ír

Jár a pipa.

2023. máj. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!