Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a felnőtt gyereked csalná...

Ha a felnőtt gyereked csalná a párját akkor falaznál neki ha erre kérne?

Figyelt kérdés

Hazamegy a párja nélkül angliábol 1 hétre, nálad van de egyik nap nem alszik otthon, azt mondja hogy ott aludt valakinel de arra kér, hogy erről a párjának ne beszélj ha valamilyen uton-modon kérdezné, sejtené, gyanakodna.

Mit tennél?


2023. ápr. 12. 11:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%

Nem.

Nem mondanám, de ha kérdezi, nem hazudok.

2023. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
32%
Igen
2023. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
71%

Kiakadnék, mint a kakukkos óra!


Megmondanám neki, hogy semmi olyat ne tegyen a párja háta mögött, amit előtte nem vállalna fel. És ne is kérjen olyat tőlem, hogy ilyeneket titkoljak el előle. Megmondanám, hogy nem fogom emiatt most felhívni a párját, de ezután nem alhat nálam, ha Magyarországon jár, és nem jöhet(nek) családi vendégeskedésekre, mert én nem bírnék a vejem/menyem szemébe nézni, hogy tudom, hogy át van b...va a feje.

Aztán, ha a párja megkérdezi tőle, miért nem jöhetnek többé énhozzám (és a gyerekem sem egymagában), akkor magyarázza meg ő neki.

2023. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
32%
Természetesen igen.
2023. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen, de biztos elküldeném a halál f@szára
2023. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer megtettem. Szarul éreztem magam nagyon, mert szeretem a vejemet, mondhatni belebetegedtem. (De a lányomat nem árulnám el akkor sem.)
2023. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
61%
fu nehez. szerintem igen, falaznek neki. de megmondanam neki ez nagyon nem szep dolog es kepzelje el forditva milyen rossz lenne. illetve leulnek vele megbeszelni boldog e egyaltalan ha erre van szuksege akkor valami a mostanival nem stimmelhet
2023. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
57%
3-as, az a baj ezzel, hogy csak pluszban gerjesztenéd a feszkót, és senkinek nem segítenél vele.
2023. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
73%

Volt már egy ilyen kérdés nagyobb helyen, hogy a gyereked megerőszakolna egy kiskorút és megölné, segítenél e neki hogy megússza, a szavazok fele lett volna bünrészes.


A család az törvény felett áll mindent megtehetnek sokak szerint

2023. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%
Én megmondanám, hogy mivel nem érdekel az ő magánéletük és ki akarok maradni belőle, ezért nyilván fel sem hoznám.De ha megkérdezné, hogy x nap hol aludt, azt mondanám, hogy nem tudom.Gondolom itthon?Én mindig végigalszom az estét, nem néztem itthon van-e.
2023. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!