Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy a barátommal aludhassak?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerjük egymást és fél éve együtt vagyunk. Az egész azzal bonyolódik, hogy távkapcsolat. Ezen kívül én 16 vagyok ő meg 27. Most fog majd 4-ére jönni, 4 napot szokott itt tölteni. Anyának nem nagyon szimpi, de nagyon kedves ember mi meg minden percet együtt szeretnénk töltenénk.


16/L



2023. máj. 1. 08:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/158 anonim ***** válasza:
90%

Miért akarsz egy bácsival együtt aludni 16 évesen?


Én se engedném. Ő felnőtt férfi te meg kislány

2023. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/158 anonim ***** válasza:
95%

Mit jelent hogy távkapcsolat?

Havonta 1-szer rád nézz? Amúgy lehet hogy van barátnője is melletted, nem tudhatod.

Annyit tudok hogy 27 évesen én biztos nem akartam volna 16 évest barátnönek,nem vagyunk egy szinten.

2023. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/158 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha én lennék az anyád, akkor engem semmivel nem tudnál rávenni, hogy egy férfi nyargalja a gyereklányomat.
2023. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/158 anonim ***** válasza:
95%
"Anyának nem nagyon szimpi..." Ezt nem is csodálom. 27 évesen kikezdeni egy 16 éves lánnyal.
2023. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/158 anonim ***** válasza:
9%

Jogilag még mindig 14 a korhatár, és ezt is ha majd megemelik csak 16 lesz azt pedig átlépte, a lány pedig bele akar egyezni önszántából, úgyhogy aligha lehet őket elválasztani egymástól ilyen formában. Menjen bele, aztán majd megtanulja saját maga, ha rosszul sül el.

Egyébként nincs benne annyira meglepő dolog, az anonim kérdőíveken a férfiak valami 30%-a akarna 16-20 közötti lányokkal szexelni, ez valami megmaradt szaporodási ösztön az őseinktől. Ebből kifolyólag valószínű a pali csak dugni akar egyet, viszont ahhoz meg túl sok időt emészt rá, lehet tényleg érez is valamit a lány iránt.

Nézd, ha neked nem baj, hogy megdug és utána lelép, akkor nyugodtan, de ne számíts arra, hogy életed szerelme lesz.

2023. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/158 anonim ***** válasza:
94%

Biztos,hogy nem engedném!Kizárt!


Egy 16 éves lány még gyerek,ha egy 27 éves férfinek ez kell,akkor ott komoly bajok vannak!

2023. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/158 anonim ***** válasza:
89%
Nincs eleg korodbeli a kozeledben hogy egy 27 eves ven f*** kell neked??
2023. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/158 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ez lesz a reakció. Rengetegen vannak akiknek idősebb párjuk van...

2: távkapcsolat nem azt jelenti, h biztos van más barátnője. Nálunk azt jelenti, h minden egyes percben amikor nem dolgozik akkor videochatelünk.

3: senki nem mondta, h nyargal engem

4: nem kezdett ki velem. Sőt. Én hamarabb beleszerettem mint ő belém.

2023. máj. 1. 09:27
 9/158 anonim ***** válasza:
93%
Ébredj fel, kislány! Neked ő az első kapcsolatod, és tetszik neked, hogy te már nő vagy egy nagy férfi mellett! De ez valójában nem kapcsolat, csak hülyít téged. Egy férfinek nem távkapcsolatra van szüksége egy gyereklánnyal. Az is lehet, hogy nős. Egyáltalán mit jelent nálad az, hogy távkapcsolat? És hol szedtétek fel egymást?
2023. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/158 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy "beleszerettél", ha egyszer egy felnőtt férfi felfigyelt rád (valójában csak megtetszett, mert nőnek szeretnéd érezni magad), de a videochatelés nem kapcsolat. Miről tudtok egyáltalán beszélni és mennyit? Hányszor találkoztatok személyesen, mennyi időre és mit csináltatok?
2023. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!