Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Apámmal sosem volt jó a kapcsolatom, túl szigorú és mindig másnak hisz és persze engem(vagy anyukám,tesóm) véleménye nem érdekli mindig neki van igaza és mindig agresszívan válaszol..

Pl most közöltem vele,hogy eladtam a telefonom,mert újat szeretnék vásárolni, egyből agresszív lett,hogy miért adtam el ilyet ne csináljak többet biztos a barátomnak kellett a pénz,ad annak is stb stb aztán életemben először visszaszóltam neki én is erélyesebben és arra lyukadtunk ki hogy mondtam neki ha ennyire zavarja ez hogy mindent ők fizetnek akkor ott hagyom a sulit és megyek dolgozni,erre azt felelte hogy akkor ad a pofámra nekem is meg "barátomnak is??" magyarán ütéssel vagy veréssel fenyegetőzik,mindent ő akar eldönteni csak az a jó amit ő annak lát más opció nincs és nem is létezik... mit kellene tennem,nemtudom mi tévő legyek

4 éves kapcsolatom van egyébként, rólam 19/L



2023. máj. 2. 20:27
1 2
 1/14 ShadowGanxter ***** válasza:
82%
Elég furcsa apád van, de ezzel a szöveggel most úgy állítottad be, mint ha ő lenne a leggonoszabb ember a világon, mondjuk azzal egyet tudok érteni, hogy a te dolgoddal azt csinálsz, amit akarsz. A másik véglet az meg az, hogy lehet csak jót akarsz nektek, ha elég gyakran fenyegetőzik van csak gáz, bárkivel megesik, hogy hirtelen felindulásból mond egy nem oda illő dolgot, mint a te példádból adódóan is "pofán ver téged és a barátodat is". Szóval egy szó, mint száz, beszélgess vele egy kicsit, mert nem lehet azért olyan szívtelen, hogy még egy értelmes beszélgetést ne lehessen vele valahogy folytatni.
2023. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
sajnos nem lehet vele beszélgetni mondom a viszonyunk kb annyi hogy "helo" ennyit beszélünk egymással meg max amikor lebasz annyit, nagyon hideg minden családtaggal senkivel se beszél nagyon, én pedig ha a közelébe vagyok rosszul érzem magam,elkap egy rossz érzés mintha nem kapnék levegőt és elég feszült leszek... beszélgetni így nem lehet vele meg őszintén nem is szeretnék,elrontotta az önbizalmamat,miatta nincsen célom igazából,miatta szorongok tehát csak minuszt tett az életembe.. nem mondom hogy a leggonoszabb ember a világon,de én őszintén, nem szeretem őt
2023. máj. 2. 21:19
 3/14 A kérdező kommentje:
meg persze amit kihagytam miatta nem lehetek az aki vagyok (stílus,életérzés stb)
2023. máj. 2. 21:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A fenyegetőzest nyilván mérgében mondta. Annak sincs jelentősége higy milyen régen vagy együtt a barátoddal. Nyilván őt se tudta elfogadni, nem tudjuk hogy okkal vagy ok nélkül.

De semmit sem kell csinálnod azon kívül hogy leteszed az iskolát. Most ez a "dolgod" csúnyán mondva. Később megbánnád ha abbahagynád. Munka vagy gyerek mellett pedig nehéz tanulni. Viseld el amíg ott laksz. Többet nem tudsz tenni.

Lehet tudni hogy miből pótolod ki az új telefonra valót ha nem dolgozol?

2023. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Szakemberhez kéen fordulnod, ha ennyire szorongsz már emleltte hogy testi tünetei vannak.
2023. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Darius- ***** válasza:
69%
Költözz
2023. máj. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 NTBS ***** válasza:
100%
Állj a saját lábadra.
2023. máj. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem normális az apád. Barátodhoz nem tudsz költözni esetleg? Aztán lassan elkezdesz dolgozni, ha egyetemre jársz azt levelezőn végzed, ha még gimiben akkor hétvégenként dolgozol, így bele tudsz adni pénzt a lakhatásodba.
2023. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Amint tudsz elköltözni ebből a közegből, mielőtt teljesen tönkremész.
2023. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A stílust és életérzést iskola melletti saját fizetésből valósítottam meg. Akkor rájöttem milyen piszkosul nehéz ez. Addig hálãs voltam minden ruhadarabért amit kaptam. Eladtad a telót ,van pénzed újat venni? Rendelkezel keresettel? Mert ha nem, akkor azt a szülővel egyeztetni kell, ( hiába vagy19) hisz az ő pénzéből szükséges újat venni, ami jelen helyzetben problémát jelent. Tudod én is rosszul reagálnék, ha a lányom kitalálná, hogy otthagyja a sulit ( mert én már tudom milyen piszkosul nehéz jó munkát találni nélküle, főleg mikor 40 körül vagy). Neki a stílusával van problémája, neked az alázattal és hálával.
2023. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!