Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit érez az a szülő, akivel a...

Mit érez az a szülő, akivel a felnőtt gyereke nem akar beszélni?

Figyelt kérdés
Itt szinte csak a gyerekek írnak az érzéseikről. Mi a helyzet a szülővel?
2023. máj. 4. 18:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki semmit, van, aki megkönnyebbül, van, aki szomorú lesz, de ezen kívül még bármi is lehet.
2023. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen szülő általában sértettséget, haragot sőt felháborodást érez, és rettenetesen sajnálja és sajnáltatja magát.
2023. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen szülő nem fogja bevallani hogy elbszta és azért nem. Hanem a gyerekre hárít, ő a hibás ő ilyen-olyan vele.
2023. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Nagyanyámmal semelyik gyereke nem beszél. Unokái közül sem mind. Aki igen, az is azért, mert sajnálja. Na nem őszintén, hanem szánalomból. Nagyanyám szerint ő nagyon jó, mindenki más sz*r és minden a gyerekei, unokái hibája, ő soha semmi rosszat nem tett.

Ilyenek ezek az anyák.

2023. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Egy toxikus szülő gyereke vagyok és én mondom, hogy nem mindenkinek való gyerek.
2023. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk az elmondásuk szerint szar, de mégsem annyira hogy rendbe tegyék a dolgokat. Annál nagyobb a büszkeségük és inkább csinálnak úgy mintha minden rendben lenne így is.


Amúgy szülők itt nem nagyon fognak írni, főleg nem bevallani ha esetleg valamiben hibásak.

2023. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám haragot érez és másrészt sajnálatot nővérem iránt.Annyi idegesiti hogy ő nem ilyennek nevelte.Valamilyen szinten bántja de azért nyugodtan alszik aztmondta.
2023. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Én is a gyerekek társaságába tartozom, innen tudok mondani ezt, azt.

Nagyon, nagyon szomorú vagyok, hogy a szüleim nem keresnek.

Lehet nem feleltem meg nekik, mint gyerek, pedig pontosan az ő másolatuk lettem. Tipikusan amilyen a szülő olyan a gyereke című történet. És én voltam a hibás hát ki más...

Megváltoztam. Már nem vagyok az a tiszteletlen ember, mint aki voltam. Mégsem hívnak. Mintha nem is lennék. Senkinek nem kívánom, a világon senkinek!

34/N

2023. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Biztos hogy nem örül neki, ha amúgy nem akar rosszban lenni a gyerekkel.
2023. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%

Idős vagyok, szerencsére jó egészségben. Az anyagi biztonságom megvan, ezen a gyerekeim csodálkoztak. Nem is keresnek, ami bosszantja őket, hogy én sem. Eddig még nem szorultam senkire.

Így tökéletes a világ. Senki nem zavar, még a szomszéd kakasa sem. Sőt..

2023. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!