Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nők-férfiak, akikkel gyerekkor...

Nők-férfiak, akikkel gyerekkorukban előfordult, hogy komolyabban megverték őket a szüleik. Hogy tudtátok feldolgozni, hogy ez ne nyomja rá egész életetekben a bélyegét a szüleitekkel való kapcsolatotokra?

Figyelt kérdés

Egyetlen egyszer fordult velem elő, hogy durva verést kaptam anyukámtól, nem is teljesen alaptalanul, de sokáig utáltam érte, és ma is ott van bennem tüskeként. Soha nem beszéltünk róla felnőttként, nem mertem szóba hozni, de szeretnék valahogy eljutni oda, hogy el tudjam engedni ezt a dolgot.


Ha volt valaki hasonló helyzetben, nagyon örülök minden megosztott tapasztalatnak.


31/N



2023. máj. 7. 09:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
69%

Jartam 5 evig boxra,bjjre.

Ezektol visszaallt abiztonsagerzetem. De azota is undorodok a nagydarb eros kigyurt fiuktol. Mindig vmi vekony gyenge fiut valasztok.

2023. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
65%

12-23 koromig tartó időszakot egyszerűen a gyógyuló időszakomnak nevezem. Ott foglalkoztam nem keveset ezzel is. Nos ők is csak gyarló emberek, akik ennyire fejletlenek voltak még, hogy ezt megtették velünk. Ez van... Feldolgozás, mint megérteni és normálisnak látni. A kutya is azért harap, mert fél, és nem tudja megbeszélni a dolgot. Az ember is azért ver, mert nem tud gondolkodni, se kommunikálni, nincs jobb eszköze, csak rossz.


Szeresd magad és szeresd ő bennük a tudatlanság és betegség mögötti énjüket, akik igazából mindig is jót akartak volna ha tudatosan választhattak volna.

2023. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%
nekem egy iylen ismerősöm vna, ő még a vezetéknevét is megváltoztatta annyira nem akarja hogy bármi emlékeztesse rájuk.
2023. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
15%
Már megint a gyerekverős perverz. Hihetetlen vagy, komolyan - a stílusod elárul - nevetséges, hogy heti átlag 4x feljön ez a kérdés.
2023. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
94%
4-es, ez szerintem félrement, ne bántsuk már azt, aki egy lelki sérülést próbál helyrehozni magában, én nem látom, hogy bármi perverz szándéka volna
2023. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%

Hát mi számít durva verésnek. Nem volt nyoma és nem nadrágszíjjal történt. De kaptam párszor. 15 éve utoljára és még mindig tüske bennem és ez is az egyik oka, hogy nem vagyok jóban velük, félek tőlük (nem attól már, hogy megvernek, csak bennem maradt, hogy meg kell nekik felelnem, különben baj lesz).


Pár napja hoztam szóba először 15 év után. Apám nem így emlékezett. Szerintem nem akar szembesülni vele és az agya így védekezik. Anyám nem is válaszolt erre nekem, úgyhogy nem tudom, hogy ő beismeri e vagy sem, nem beszéltünk azóta.


Eléggé kihat a felnőtt életemre, mert én tényleg félek mindenkitől, nem tudok határokat szabni, lesben állva várom, mikor fognak bántani, nem merek senkinek sem kellemetlenséget okozni, nem merek hibázni. Pszichológussal jöttünk rá erre, miért van.


Az biztos, hogy én a gyerekemet még meglökni sem fogom, nemhogy bántani. Megmondtam a páromnak is, hogy egy ujjal sem érhetünk hozzá.

2023. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
21%
Barátnőd? Hogy történt?
2023. máj. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
19%
Bazinga !
2023. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
98%
Nem vertek, inkább anyám szadizott. A karomba, fülembe, vagy amit ért oda nyomta bele izomból a körmeit. Állandóan tiszta seb voltam, folyton cikiztek érte. De ennél az érzelmi szadizmus rosszabb volt. Ismerem a problémáim, tudom mi miért lehet, de megoldani őket máig nem tudtam. Bárkihez kötődni kezdek az egyben frusztrál is, kizárólag teljesen egyedül érzem jól magam.
2023. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 NTBS ***** válasza:
77%
Felnőttem és túlléptem rajta.
2023. jún. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!